Marin CXR Team XTR 2010

Scudo

Mustafa Fatih Tahta

Aktif Üye
Tepki
70
yok artık bugüne kadar forumda birçok güzel bisiklet gördüm hatta bi tane giantın resmine tam 20 dk bakmıştım ama bunu görünce az kalsın kalbim duracaktı.bu nasıl bi ihtişam nasıl bi görsel şölen.bisiklet fuarlarındaki tüm bisikletleri kaldırsınlar ve sadece bunu koysunlar bence:eek: :Ahhh-1660:vroam:

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
Gerçkten şu ana kadar yapılan beğeni dolu yorumları fazlasıyla hakeden bir makina. Birşey söylemeye gerek yok .Uzun uzun seyretmek en güzeli.Güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Izzet Illel

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Çok kaliteli. :in:
Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun.

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
çok güzel bir bisiklet.iyi günlerde kullanmanız dileği ile.

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Cok guzel bisiklet. Turkiyedeki ( forumdaki) neredeyse butun kaliteli bisiklerde nedense hep Mavic jant ve Ritchey parcalar var bu bisiklet Mavic ve Ritchey olmadan kaliteli ve SIK bisiklet toplanabilecegini gosteren bir ornek olmus.

• Beğen

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
İzzet abi mükemmel bir bisiklet olmuş manıtou maşa standardında yok bildiğim kadarıyla.
Acaba manıtou maşaların Türkiyeye gelme durumumu var:)

• Beğen

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
bisikleti bugun yakından görme fırsatım oldu çok iyi ağırlıkta çok iyi 9.2 Güle güle kullan izzet abi

• Beğen
Tepki
159
@Erkut Yiğit

Çok teşekkürler.

Maşayı özellikle Manitou seçtim. Üzerinde bulunan model, Manitou'nun en yüksek modeli olan R Seven Absolute MRD (Manitou Racing Development) Fox ve SID'e her açıdan çok ciddi bir rakip olarak gösteriliyor Manitou Hayes tarafından satın alındıktan sonra. Gerek hafiflik, gerek esnemezlik olarak çok başarılı. Jose Hermida ve Rita Gunn Dahle Manitou R Seven ile birçok önemli dünya kupası başarısı elde etti. Aynı zamanda Türkiye'de görülmeyen bir model olduğu için kullanmaya karar verdim.

Tepki
159
@sadana

Çok teşekkürler. 2007'den beri tüm bisikletlerimde Shimano XTR kullanıyorum ve gayet memnunum. Komponentlerin hiçbirinde bir sorun yaşamadım diyebilirim. Hidrolik frenlerin bleeding ve servisleri kalifye bir şekilde yapıldıkça sadece balata değiştirmek kalıyor. Tabii her komponent'te olduğu gibi hem kişisel tercih, biraz da şans gerekiyor sorunsuz olmaları için. Gelecek sene çıkacak olan Shimano'nun 2x10 vites sistemini ise merakla bekliyorum.

Tepki
159
@d.berkay

Teşekkürler Berkay. Ağırlığı şu an 9.2 Kg. FSA'nın üst model carbon bir sele borusunun bana ulaşmasını bekliyorum. Değiştirince yaklaşık 9.1 Kg olacaktır. Egg Beater triple Ti pedallarım ile rahatlıkla 9 Kg nin altına indirebilirim ama XTR pedallar ile daha rahat ettiğime karar verdim. Özellikle Stans No Tubes MMX Podium jantlar, Marin CXR Team XTR modelinden farklılık gösterdiği için, sunulan modellerden farklı bir bisiklet oldu ve bir satış fiyatı belirlenmedi.

Tepki
159
@Ezel

Çok teşekkürler. Hayır satılık değil, kendim için oluşturduğum bir bisiklet. Özellikle Stans No Tubes ZTR Podium jantlar. Marin Team CXR XTR modeli normalde Crosmmax SL jantlar ile sunuluyor.