marcamarca.com 'dan sipariş verdiğim ilginç 3D t-shirt geldi :)

Scudo

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@orhan0911

evet standart piyasadaki fiyatlarla aynı. 5 TL

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kilolu arkadaşlar için (link) idealdir :)

En beğendiğim ürün de (link). Kullanan arkadaşlar memnun kalırsa ben de alacağım.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
kargo ücretini zaten ürünü alırken 5 TL olarak kartından kesiyorlar.

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Bu gece giyip çıktım ve ilgi çekici olduğu tartışılmaz bir gerçek bunu gördüm :D fakat öyle aşırı tepkiler yok çünkü üzerinde resimdeki kadar dikkat çekmiyor.. Mahalleden gençler genelde olumlu tepki gösterdi abi adres ne biz de alsak kaç günde gelir kargo parası kaç lira vs bir tanesi beşiktaşlı eve geçince kartallısını sipariş verecekmiş vsvs. bazıları da makarada bizim market 2.5 luk kornet parası için 2 lira aldı ne iş abi? dedim.. lan hayvan gibi girdin tırstım lan otomatik olarak indirim yapma isteği duydum diye makarada :D eğlenceliydi şimdilik :D

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Millet öcü bakıyor römork takınca bunu giyersem kesin kaçarlar:)

Salih Bey güle güle kullanın yolunuza asla çıkmam:)

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@ulaş kaya

teşekkür ederim :) ya milletin ağzına göre hareket etsek onu yapma bunu giyme günah mı haram mı? hayır yani bi dayanağı yok onların!

"erkek adama yakışmaz"
"bu ne lan başka bir şey mi bulamadın!?"
"lan koca adam oldun hala neyle uğraşıyon"
"malmısın olm lan sen!?"
"dölüğanlu didiğin..." ile başlayan sonu gelmeyen teraneler..

geçin abi bunları ne hoşunuza gidiyor ise onu giyin elbette genel ahlak kuralları çerçevesinde giyinmek belki ölçü olabilir ama bu RAJON muhabbetleri var ya.. Ayar oluyorum bu muhabbetlere.. Herkes nasıl mutlu ise öyle giyinsin öyle yaşasın kim hangi sporu yapmaktan zevk alıyor ise onu yapsın! Ben bisiklete biniyorum sigara içmiyorum alkol almıyorum spor yapıyorum ömrümüz aynı olduğunu var sayalım eğer sebepli yaratıyor ise yaratan sebebine yapışıyor vücuduma zarar vermiyor spor yapıyorum ve ben taş gibi bir yaşlılık yaşama ihtimaline daha yakınım fakat sen o sigara ile ve yiyip hamuru kıçını kaldırmadığın o yılların birikimiyle hastanelerde sürünmekten başka bir beklentiye girebilir misin? hayır! römorkunu da tak karşim taytını da kaskını da bizim milletin zihniyetinin değişmesini bekler isek ömrümüz biter biz onların değil onlar bizim fikirlerimize saygı göstersin! çünkü biz yanlış yapmıyoruz! o kaddar!