maltepe sahil tur

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
4bucuk 5 gibi maltepeden çıkıp pendik caddebostan yapıcam. gelmek isteyen gelebilir hava sakin rüzgar yok gibi.

Scudo
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
işten geldiğim saat bugun çok iş vardı birde yağmurdan korktum,
maltepe zümrütevlerde gördüğüm bir bisikletçi arkadaş var oda burdamı acaba.

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Yalova tarafını düşünüyordum bugün için ama sabahki hava vazgeçirdi. Öğlen hala aynı olunca attım kendimi sahile. Bostancı'dan Pendik'e git-gel 38km yaptım, çok güzeldi.

Hem araba trafiği hafifti, hem de yaya yok denecek kadar azdı. Bisiklet desen benden başka 2-3 kişi gördüm.

Önceleri inceden yağıyordu. Şiddeti gittikçe artarken Maltepe civarında lastiğim patladı. Çocuk parkındaki bir kaydırağın altına sığınıp tamiri yaptım.
http://i60.tinypic.com/2rhv0n9.jpg

Ender rastladığım birine çektirdim fotoğrafı...
http://i61.tinypic.com/659w6o.jpg

Burada kimse yoktu, kendim çektim. Gidondakiler Kartal balıkpazarından aldığım balıklar :D
http://i60.tinypic.com/bjhldg.jpg

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
bende bugün maltepe kalamış yaptım fotoğrafları yarın atacağım. yağmurda sürmek gayet keyifli ve 10 bisikletli falan gördüm toplam.. kullandığınız yerde pürüz az olduğu için burda frene basınca yan yattım.. yağmurlu havada bisiklet yolu veya asfalttan çıkmasanız iyi olur :)

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
dün yaptığım Maltepe - Kalamış pedallaması.. fotoğrafları buraya koymak ne kadar doğru pek bilemedim o yüzden başka genel başlık altında konu açtım.. (link)

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
@barış kalkan

az cok anliyorsundur beni bide her ne kadar gece surusunde siz dikkat etsenizde ister istemez eve giderken ana yol cadde sokak aralarindan gitmek mecburiyetindesiniz ev sahilede uzak olunca acikcasi korku dolu anlar yasamiyor degilim yusufla kanki olduk :D

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
Bugün maltepe sahilyolundan girne mahallesine gittim o yokuş nefes nefese birakti cok boktan bişey. Ama e5ten maltepe koprusunden cikarsan daha iyi.. zumrutevler aksam sıkıntılı olabilir haklısınız hem sahil dönüşünde de o yokuşlar insanı bezdirir. Tek çare arabayla sahile inmek

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
@suat06

kardesim ayagina saglik masallah

bugun bende 58 km yol yaptim hatta maltepede biri on kaldiriyim derken rampa cikisinda kendi bi yere bisiklet bi yere uctu allahdan basina bisey gelmedi :D kardesimiz burdaysa tekrardam gecmis olsun diliyorum oyle hareketlere gerek yok uyarimizida yapalim abi

• Beğen
Tepkiler: suat06