Malatya

• Konuyu başlatan BF Okuru
  • Başlangıç Tarihi

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
bu gün ben dondum kışın seni görücem .d İbrahim abi sıfırda çok ucuzdur ben bir astro aldım pişman oldum temiz olmayan malı sakın alma.

Scudo
Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet F.ELBİR
Malesef hala bisiklet surmek kismet olmadi ama malatya guzel bir sehir alistim bile sayilir :) cogu kiisi bisiklet suruyor belki size az geliyor ama bnm geldigim sehirde bu yok :) karar verdim tek basima yada bir kac arkadas bulcam kiralayip ole surecegim..tabi uygun bir kiralama yeri bulursam :) fiyatlar yuksek cunku :D

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
burdan kiralayacak bir yer buldunuz ama uygun olan yeri arıyorsunuz diye anlıyorum.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet F.ELBİR
Isim olarak onerdiler ama pahali dedilrr uygun yer ariyorum buyuzen :)

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Ben daha önce malatyada hiç bisiklet kiralayan yer görmedim açıkcası.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@Fazilet HFZGL

Aynen 17 sene kaldım malatyada :) (memleketimiz sonuçta) hiç daha rastlamadım değiştiyse bilgim yok vallahi.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA EKİCİ

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
walla ben 10 gün aradım bulamadım

Bi bisikletçi bana fahri kayhan da bi bisikletçi varmış o kiralıyormuş dedi ama onunda ne ismini biliyordu adam nede adresini sadece duyumla söyledi bende araştırmadım, sen araştır istersen bi varsa bizide bilgilendirirsin

• Beğen

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@Fazilet HFZGL

Ailenize söyleyin öntekeri söküp kadroya monte etsinler karton kutuyla güzel bir sarsınlar otobüse versinler siz garajdan alın bence bisikletinizi ya da ng 650 alın bence kiralık bisikletlerin hali ortada zaten elciklerini tutmaya insan çekiniyor mikropludur diye vites arttırıcıları harap olmuş şekilde genede siz bilirsiniz tabi.

• Beğen
Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
@MertAG
Evet iyi fikir bnde bugun gzedim cogu bisikletci hyr kiralamiyoz dedi haklisiniz kendi bisikletimi getirmeliyim..malatyada sanirim kiralama artik yokmus :(
2.el hic bir zaman guzel degildir

Tepki
110
Arkadaşlar öncelikle mesajları çok geç gördüğüm için üzgünüm,bisiklet turları etkinlikler yarışlar ve bunun yanında iş derken bu ara foruma giremedim,
Malatyada herkes bisiklete kolaylıkla binebilir kolaylıkla ulaşabilirdi ama nasıl olmuş ulaşılamamış hayret ediyorum,
Haftada 4 gün olmak üzere salı akşamları,perşembe akşamları,cumartesi uzun kondisyon turları pazar kısa eğitim turları düzenliyoruz,
ayrıca günlük 15 tl ye bisiklet kiralama yapıyoruz,belki yukarda yorum yapan arkadaşlara geç cevap oldu ama en azından bundan sonra isteyen arkadaşlar için bilgileri olsun diye yazıyorum.
Muko motor bisiklet evi,bisiklet turlarıyla,bisiklet satışıyla,servis giyim yedek parça,rehberlik,ve bisiklet kiralama yaparak,her zaman bisiklet dostlarının uğrayabileceği çayını içip sohbetini yapabileceği hizmeti vermekte olup,
bir müşteri gözüyle değil bir dost olarak yanınızda olmaya devam edecektir,
ulaşmak için,yerimiz çevre yolu köy garajı yakınında yaya üst geçit yanında,
tel : Mustafa ekici : 0 533 921 88 20.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Helal olsun vallahi mehmet bey malatyanın sizin gibi insanlara ihtiyacı var.

• Beğen

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Ewet Mustafa Bey dediğiniz gibi, biraz geç oldu ama sağlık olsun artık seneye inş. diyelim.

ErdemB.

Üye
Tepki
3
İsim
Erdem
herkese merhaba bisikleti çok severim. ancak malatya'da bir akım başladı 10-20-30 bazen 40 kişi toplanıp bi yerlere pedallıyor.

bu kötü bir şey değil.

ancak bana uymuyor. bisikletli grubu en fazla 4 kişiden oluşmalı. kendi halinde, amacı sadece bisiklet sürmek olan arkadaşlarla yaz kış demeden pedallayabilirim. iyi geceler herkese.

Tepki
0
İsim
serhat satıcı
Bisiklet
Salcano
mrb ben malatyada okuyorum istersen tanışabiiriz

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
bende forma şuanda girdim Mustafa bey zaten görmüştüm Muko Motor Bisikleti kısmet olursa gitmeyi düşünüyorum :)

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
206
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Merhaba ben de malatyada amatör bi sürücüyüm ama çok yüksek kondisyon gerektirmeyen turlara katılmak isterim malatya fen lisesinde okuyorum ve excel bisikletim var hangi turları önerirsiniz acaba?