Makas atan dengesiz

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
Selamlar;
Bugün Trabzon Pelitli mevkiinde 3 şeritli yolun emniyet şeridinin en sağından giderken makas ata ata gelen bir spor araç abartısız bir şekilde pedali sıyırıp geçti. O an ki sinirle arkasından güzel bir sövdükten sonra 155'e aracın plaka,marka-model ve gidiş yönünü ihbar ettim. Polis memuru plakayla ilgili trafiği tehlikeye düşürecek şekilde araç kullanmaktan kayıt oluşturup anons ettireceğini belirtti.

İlk ihbarım oldu bu fakat herhangi bir resim-video olmadığından yapılan bu ihbarın bir değeri var mı yoksa sadece ehliyet ruhsat sorup gönderirler mi aracı merak ettim. Başından böyle bir olay geçen vardır illaki forumda diye bir sorayım dedim ne olur bu işin sonucu acaba ?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bulunduğunuz yerde kamera varsa ve sizde bu işin arkasını bırakmazsanız ceza alabilir.

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
@dcmavideniz
Olayın olduğu yerde kamera olduğundan emin değilim ancak 500 metre ilerisi havalimanı girişiydi oradan geçişi kayıt altındadır illa ki.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Polise fazla güvenmeyin ehliyet sorup bırakır bizim polisimiz.Ayrıca havalimanı diyorsunuz başka kameralarda vardır görülür yani peşini bırakınca yarın birisini ezer bunlar

sevban tarım

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Kron
hocam dediğiniz yerleri iyi bilmekle beraber orada havalimanı ve petroller var illaki kamera görüntüsü vardır ancak siz takip etmesseniz polisin bir yaptırımı olacağını zannetmiyorum ayrıca spor demişsin ama o araç ya kartaldır ya da şahin.:)

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
@sevban tarım
Yok hocam araç vw scirocco, şubat ayı banka rehinli yeni alınmış.