Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

M&Y Flatland

Scudo
ya beyler freecoster arıyorum eğer warsa bildiğiniz yerde lutfen bna ulaşın

abi mesajı niye buraya yazıorsun bu konuya son mesajı yazan adam nisan'ın 13 ünde yazmış bmx bölümüne yazsan daha uygun olur

Abi biisikletine diyecek söz yok..Özelliklede rengine hasta oldum...Allah kaza bela göstermesin...Ayrıca birşey daha belrteyim,son resmi çok beyendim.Sanki bisiklet katoloğundaki gibi.:)

@mert fr

teşekkürler yorumun için.evet haklısın zaten son fotoğraf eurobike fuarından çekilmiş bi foto(nedense herkesin dikkatini çeken o foto oluyo:) .

Normalde "ufak bisiklet bana göre değil" şeklinde bir düşüncem vardır bmx ler için.Resimleri görünce bmx alasım geldi.:Dİyi günlerde kullanmanı dilerim.Hatta rampadaki resimlerini paylaşırsın bizimle belki...

@! ! ! K I N G ! ! !
malesef rampaya cıkmıyorum flatland bisikleti çünki

yz 0 ı biran önce alabilmek geldi içimden khe nin bu kadar ii bir marka olmuğunu yeni anladım yanlıss :D:p

çok yakışıklı bi bisiklet yaa aslında bmxlerden pek hoşlanmam ama buna gerçekten hasta oldum :D hayırlı olsun

Güzel ve son fotoda kaliteli bir çekim olmuş güle güle kullanın

İşte gerçek bir Flatland Bmx :) Markası zaten herşeyi söylüyor fazla söze gerek yok.
Hayırlı olsun.

Bu arada bisiklet alınalı 2 sene olmuş :D Sazanlık yaptık galiba konu hortlamış:)

Back