lütfen yardım!Ne zor bu kararsızlık

mutont

Üye
Tepki
0
Mesajımı yanlışlıkla "bisikletler,kadro" bölümüne yazmışım.buraya da yazayım belki yanıt gelir.

Merhaba arkadaşlar..
Ayırdığım bütçe 400-500 ytl civarında.Uygun bir bisiklet almak istiyorum.Ankaradayım.Önce bianchi veya salcano düşünüyordum ama daha sonra 500 ytl civarında Drag freeborn modelini fark ettim.(ön disksiz modeli).Anladığım kadarı ile Drag bulgar malı.Sizce bu bisiklet sağlamlık açısında falan bizimkilerden iyimidir?yoksa ben bu paraya daha iyi bir şey alabilirmiyim?bu arada boy 1.79 kilo 90 :D

Şimdiden teşekkürler.

(link)

(3,5 saat sonra...) :D
sanırım arka amortisörü olduğu için bu bisikletten vazgeçeceğim.Ben ankaradayım.Bugün delta bisiklete gittim.Kendi ürettikleri bisikletleri var delta isminde.Çok şık görünüyor ve çok hafif.zoom ön amortisörü falan var.Aleminyum kadro.21 vites.tamda bana uygun.450ytl.Neyse erdoğanlar diye bir yer var orayada gittim.500 milyon falan ayırmıştım.Adam pek ilgilenmedi gibi geldi bana.Zaten internet siteleri de yok.kron,trek var orada ve daha fazlası.Ama 500 ytl diyince adam sanki iyi bir sey alamayacakmışım gibi konuşunca canım sıkıldı.Zaten yağmurda ıslanmışım,işe geç kalmışım.Belki de kapatıyorlardı ondan pek ilgilenmedi.neyse;
ankarada olan ve delta bisikletler hakkında yorum yapabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum.Ya da bana bana bisiklet tavsiye edeceklerin.. :( Hadi bi el atın şu bisiklete :D )

Scudo

serbes

Üye
Tepki
5
Kron Xaos alın...
Alırkende üzerindeki amortisörü değiştirip Suntour XCP75 yaptırın...
Memnun kalırsınız...

troy30

Üye
Tepki
0
walla ben de niyeti iyiden iyiye bozdum bu kadar reklamdan sonra nerde satılır bu kron xaos nette allah aşkına bi adres verin?

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
şu anda yok, yeşil bisiklette zaten kalmamış ama bakırköyde metin bisiklette bir-iki tane kron zeon olmasi lazım.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Merhaba.....
500-600 fıyatlara kron,salcano,drag,son olarak bıraz paranızı ekleyerek trek alabilirsiniz..
uygun koşullar dahilinde bir çok marka taksit li satış yapmaktadır.degerlendır me size kalmıştır..

saygılarımla...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.135

xaos ile zoen arasında giriş-gelişim seviyesi kullanıcının kararını etkileyecek farklılıklar olmadığı kanaatindeyim..

kullanıcıları yorumlarsa sevinirim.

bu arada küçük bir hatırlatma, bu başlık büyük ölçüde neticeye bağlanmıştı sanırım teknik aksaklık öncesinde...