Liseliler ve öğrenciler bu konu sizlik

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
Bizim okul rahat biraz sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yetkili biriyle konuşurum kesin,sağol

Scudo

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Ben mtb yi işyerine kilitliyorum, herkes biliyor 3 yıldır yine de hergün viteslerle oynuyorlar, geçen çalışanın biri yamuk duruyor diye arka pabucu aşağı eğmiş.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Yavuz

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Geçen sene okula bisikletle gittim salcano ng650 kullanıcısıyım. Bisikleti sınıfın camından baktığımda görebileceğim bir yerde demire bağlıyorum kalın bir kilitle Ankara'nın soğuğuda okula gitmek çok zor oldu ama olsun okul en kalabalık zamanında giderdim okula iştiklal marşı vs okuncağı anda giderdim kesinlikle bu ne yapıyor diye bakmayan yok. bir kaç kez alt sınıflardan öğrencilerin bisikleti kurcaladığını görmüştüm camdan bağırınca onlarda uzaklaşmıştı. Bu arada okulum tenha bir yerde onun için çalınma konusunda bir nebze rahattım.

• Beğen

mekolac

Aktif Üye
Tepki
103
City bike var bende dikkat çeken bir bisiklet ama şuana kadar hiç vites teli kesen olmadı. Bugün yarın gitmeyecğim ama. Bu arada spd kulanmıyorum. Taytı pantolon altına giyerim hep tayt insanın haram bölgelerini açıkta bırakıyor biliyorsun.

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aynı dertten muzdaribim triban 3 ile gitmek nekadar mantıklı orası tartışılır

• Beğen

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
konuyu up önceden deneyimi olan yokmu

farukbursali

Aktif Üye
Tepki
160
İsim
Faruk Bursalı
Bisiklet
Mosso
bende bir özel üniversitede burslu okuyorum herkes otoparka bmw parkederken kendi paramla aldığım bisikleti park etme hissi çok güzel oluyo :D

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link) Okul idaresi ile konuşup bir yer isteyebilirsin.Tabi okul müdürü anlayışlı biri çıkarsa :ckskc:

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
Ben bu sene temel liseye geçtim hedefim çok yüksek olduğu için.. Bisiklet mevzusunu bizzat gidip müdür ile konuştum, girişte merdiven altı gibi bir bölge var oraya kilitleyebilirsin dedi, orda tekeri falan indirebilirler hocam dedim. Bir kere bakarız tekeri falan indirirlerse pompa falan alırız biz siz merak etmeyin, yine de tekrarlanırsa üçüncü katta boş bir sınıf var oraya koyabilirsiniz sonra da kilitleriz demişti.. Ben ilk defa bir müdürden bu kadar güzel bir yaklaşım aldım, bilmiyorum bisikletle gitmek için sabırsızlanıyorum sakatlığımı atlatayımda ;)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
180 dolardan başlıyo şuan ya :( yazın görmüştüm

Ozan Yavuz

Üye
Tepki
26
İsim
Ozan Yavuz
Bisiklet
Merida
@serdarkoc düşünceleriniz harika fakat bugün ben o işleri halletmeye çalıştım sizlere de anlatayım. Öncelikle müdür yardımcısı ile görüştüm. Yarışlara hasırlandığımı söyledim ve olula bisikletle gelip gitmek istediğimi söyledim. O da bana sana yer veremem dedi. Bende gittim okulun girişindeki güvenlim Murat abiye. Kendisi bizim okulun kahramanıdır. Sağolsun bana çok güzel yer gösterdi ne yapabilirim nasıl yapabilirim hepsini söyledi güzelce. Yer olarak ben de hâlâ çok kararsızım ama pes etmeyeceğim bu sene minibüse binmek istemiyorum. Şimdi geldik bir diğer sorunumuza. Kışın okula giderken ıslanmamak için ya da çanta ıslanmasın diye neler yapıyorsunuz? Nasıl giyiniyorsunuz? Bu arada spd takmama kararı aldım okula giderken. Onun dışında kask takayım mı kararsızım çünlü onu koyacak yerim yok. Ama takacağım büyük ihtimal olsun canımdan daha mı değerli. Tekrar sağolun

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.287
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ozan Yavuz
Migros 199,90 :)

Akın98

Üye
Tepki
11
Bende city sport 40 la gidiyorum.Başlarda ilgi çekiyodu ama şimdi alıştılar :) Okulun geniş bir bahçesi var.Bahçeden spor salonuna geçilen bir kapı var.Oraya kitleyince bi'şey yapmıyorlar.Hırsızlarda okul dışından hiçbir açıdan göremiyor bisikleti :)

Tabiki o kapı hep kitli oluyor

Kaskıda kesinlikle tak.Okulda askılığa asarsın :)

• Beğen

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
1000 tl ve üzeriyse yürüyerek git ama yinede sağa sola bağlama

kask deyip geçme hepsinden önemlisi yasadığım bir olay bana çok iyi ders oldu.ihmal etme.yine kaskı güvenliğe bırak:)

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Benim okul karaköyde gidemiyorum pisikletle 100 km yol :(