Likya Yolu Kekova Adası 2

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Likya yoluna muhteşem Kekova adasına yapacağım bu turda 2 inci konumu açmış bulunmaktayım dostlar.

Teknik olarak ekipman ve gerekli donanımı tamamladım ve tur için allahın izniyle bir aksilik olmaz ise haziranın ikinci haftası gibi 10 gibi bu turu bana eşlik edecek değerli yol arkadaşları aramaktayım.

Bir çok tur yazısı okudum.Hepsi birbirinden güzeldi.Ben daha farklı gidenlerin üzerine koyacak heyecanı aksiyonu koyarak yapılmamış farklı bir tur ve ilk turum olacağı için extrem bir anlam yüklüyorum :)

Turum için frame kompak fotoğraf makinası,geceleyin matlarda uyurken prototip teleskopla yıldızları incelemek ten tutun su altı 2 kamera gopro ile yığınla batarya :) her anı kayıt altına alacağım.çat kapı evlere misafir olup akdeniz yemekleri yemek yörük köylü güzel insanlarimiza misafir olacağım bir turda bana eşlik edecek yol arkadaşları aramaktayım.bunun dışında yamaç paraşütü ile finali fetiye de sonlandırmak istiyorum.

İdmanlarima devam ediyorum.katılacak arkadaşlar ile irtibat halinde olalım :).

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
Kekova görülmesi gereken çok güzel bir yer.Gördüğüm kadarıyla her yer su şehriyle kaplıydı.Yat gezisinde denizde yüzmenin keyfi harika oluyor. Manzarası mavi göl filmine benziyor. Ondan kat kat daha güzel süslenmiş tarihi dokusu var.Görülmeye değer bir yer.Fırsat olsa da katılsak:D

omer07tr

Aktif Üye
Tepki
144
Antalya dan sonra | -Ol'mpos - Adrasan - Gelidonya feneri-Rhodiapolis Antik Kenti(Kumluca) parkura dahil edebilirsiniz/Kumluca da sizi karsilayip Demre ye kadar eslik edebiliriz1508187_731354870314309_6560801447954405366_n.jpg

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Demreye gelmeden muhakkak tanışıp bisiklet seven dost edinmekten mutluluk duyarım omer07 ;)

Gok arkadaşım fırsatın okursa buyur eşlik memnun olurum.;) bu arada istanbuldan antalya havalimanına geçip oradan başlama planımvar rrotaları belirliyorum zamanla daha netlik kazanacak.

Cetin arkadaşım ozelden tur hakkındasohbet edelim memnun olurum.

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bende öğretmenim. yazı bisiklet üzerinde geçirmeyi planlıyorum. uyarsa katılabilirim. fakat temmuz başı ancak müsait oldugum tarih. ve kaç gün sürmesi planlanıyor?

• Beğen
Tepkiler: Merickagantek

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
herkes öğretmen olduğu için katılabileceğini söylemiş :) bende öğrenciyim hasbel kader bütlere kalmaz isem orada olurum :)

• Beğen
Tepkiler: ozhank