Led Işıklı Sibop

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
(link)

Merhaba,ne zamandır düşünüyorum bu ürünü nasıl bir şey işime yarar mı alsam mı ?
Aslında tamamen dekorasyon amaçlı ama biz bisikletçiler biliyorsunuz ki bisikletimize küçük küçük dekorasyon yapmayı severiz.
Pek de anlamadım sensörlü yani bisiklet hareket etmeye başlayınca ledi yanıyor ve teker dönerken çok hoş bir görünüm sağlıyor hele ki gece bisikletiniz pırıl pırıl parlıyor...
Sibop mu sibop kapağı mı anlamadım gitti.
Hatta arabalara bile takılıyormuş.
Bu nedir nasıl bir şeydir bilgilendirirseniz sevinirim...
foto2.jpg
foto1.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg

Scudo

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
@tugrulboraerkil önerin için teşekkür ederim zaten bende almaktan yanaydım da bir de size sorayım,emin olayım dedim:)

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
Ürün çok güzel fakat yurtdışından sipariş etmeniz çok daha ucuza bulmanızı sağlayacaktır

• Beğen
Tepkiler: ercst0rm

tugrulboraerkil

Forum Demirbaşı
Tepki
520
Bisiklet
Tern
@Gökhan06 Gittigidiyordan alıp kargo bekleyeceğine herhangi bir donanımlı bisikletçiye gidip de alabilirsin; en azından kargo beklemezsin.

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
@Kubilay Koparan aslında bende öyle düşündüm ama yurt dışından alınca da kargo pahalı oluyor gümrüğe takılıyor vergi gerekiyor vb. vb. yani türkiyeden aldığım fiyatı geçiyor bile.

@tugrulboraerkil aynen öyle de yapabilirim mantıklı:)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Gökhan06 Aliexpress'te 10 tanesi 3 dolar civarında satılıyor. Gümrüğe takılacak bir şey değil, ufak bir paket çünkü. Kargo da zaten ücretsiz, 3-4 hafta beklerseniz tabi.

(link)

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
@Kubilay Koparan aslında senin dediğinde olabilir neden dersen hiç yurt dışından sipariş vermedim ve bazı kişiler bana gümrüğe takılıyor vergi gerekiyor diyordu bunu yeni öğrendim.
Fikrin için sağol:)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İstanbulda misiniz , cok lazimsa bnde mavisi var kullanmiyorum gelip alabilirsiniz ,yeterki su ac gozlu saticilara 20 lira vermeyin , 1-2 lira fiyati var urunun , cinden buraya kargo fiyati dahil

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@Gökhan06 hocam ankarada bir bisikletçide makul fiyata bulunca benide haberdar ederseniz sevinirim :D

GezerDnmc

Üye
Tepki
28
İsim
Emir Kaya
Bisiklet
Salcano
Ben de aldım bu üründen oldukça şık duruyor
Kesinlikle alın bence :)