Lastik aşınımı hakkında yardım ...

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Fotoğraflarda gördüğünüz aşınımın sebebi ne olabilir. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Lastikler continental grand prix 4000 .20150604_104732.jpg

Dosyalar

Scudo

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Katılıyorum. Kızaklama yüzünden olmuş.

RR 500'ü sattıktan sonra yol bisikleti mi aldınız?

Düzenleme: kendim cevap vereyim :)

@Atilla Gobel

Hayırlı olsun.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Uğur S. Evet yol bisikleti aldım. Güzergahım o kadar kötü ki kızaklama yapmadan durmak nadiren de olsa imkansız gibi. Bir yanda minibüsçüler, bir yanda halk otobüsleri, bir yanda kamyon ve taksiler.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Alt yolda biraz daha çalışın. Vialand yolunda yani. O rampanın üstesinden geldiğinizde keyifli ve sorunsuz rotanız olacak :)

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Edip Dinçer Topçular civarında kamyon sağa dönerken beni altına alacaktı ve erken fark edip asıldım frene ve bir noktadan sonra bende kamyonla beraber sağa dönüş yaptım omuz omuza. Sanırım o noktada olmuş olabilir.

Kullanım açısından bir sıkıntı oluşturacağını düşünüyor musunuz ?

@Uğur S. O rampanın canına okuyorum artık problem yok. Sadece zaman mefhumu sıkıntı olduğu için pek kullanmıyorum. Biraz daha erken kalkmam gerecek :)

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@Atilla Gobel benim lastiğim yarıldı dün yolda kaldım maltepeden çengelköye kadar otobüsle döndüm :D dikkat et yani arabanın benzini neyse bisikletin lastiğide o :D

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Arka fren ile neden kizakliyorsunuz ki. On fren agirlikli fren sikıp yardimci olsun diye arka fren sıkilir. Yada cok elzem bir durum olacak.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@oktayakgoz Çok elzem bir durum oldu. Sanırım ilk mesajımı okumadınız :) Kaza yapıyordum kamyon sinyal vermeden sağa dönmeye başladı bir anda bende hızımı kesip kamyona yapışarak beraberce sağa döndük. Tabi o hızı keserken frenlere birden asılmış oldum.