Lapierre urban shaper 600

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki bisikleti yakından görme şansı bulabildim.

Linki burada;
(link)

Bisikletin bayideki söylediği fiyatı 800 euro fakat ben 2000 tl ye alabileceğime inanıyorum :)

Şuanda Mosso Wildfire 3.29 kullanmaktayım mtb olarak.
Mosso yu satmayı düşünmüyorum ama her an fikrim de değişebilir bilmiyorum.

Bisiklet hakkında yakından görerek söyleyebileceklerim;

1- Bembeyaz sadeliğini çok beğendim.Hatta bayıldım.

2- O sadeliğe de tam istediğim tip jant var ve o da sade :)

3- Selesine hayran kaldım.Dokusu ve konforu ( uzun süre deneme şansım olmamasına rağmen )

Sizce bu Lapierre bisiklet fiyatına göre özellikleri konusunda nasıldır veya alternatif olarak bu bütçe ve bu özelliklere yakın olarak farklı bir marka önerisine de açığım.

Yorumlarınız, önerileriniz ve tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür edip saygıyla selamlıyorum.

Scudo

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
800 euro turkiyede bisikletcinin soyledigi fiyatsa ingiltereden ucuz fiyat vermis

Emree Y.

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Merida
Bende de trek fx 7.4 var tam bir şehir bisikletli trek ile yaklaşık olarak 400 km yol yaptım ama bir kerede neden disk freni yok bunun diye içimden geçirmedim her durumda v fren işimi gördü üzerinde tekro nun fren bacakları ile baradine 3 renkli pabuçlari var fazlasıyla iş görüyor. Bir yerden sonra bisiklet ile daha hızlı gideyim hissi doğuyor ve nasıl hafifletirime gitmeye başlıyorsun baştan al v frenli bir Model bak derim ben. Marka olsun kullanılan ekipmanlar olsun bence fazlasıyla yeterli.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@gokaykr

Evet o fiyat. Hatta pazarlık payım da var. Dediğim gibi 2000e alırım diye umuyorum.

@Emree Y.

Trek görsel olarak ve donanım olarak lapierre in gerisinde kaldı benim zevkime göre malesef :(

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
@tolga akyol

Hocam nerede bu bisikletçi biz de değerlendirelim burayı :)

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
@tolga akyol

Anam uzakmış yaw tüh be

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Beyaz alma tozu kiri çiziği hemen belli eder benden demesi.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@MertAG

Bir bisikletim Siyah.Bu da beyaz oluversin :))
Gerçi hala karar aşamasındayım.Kış bitimine erteledim gibi.

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Sonuçta süs eşyası almıyoruz ki :) dışarının tozu varsa bizim de bezimiz var en güzel bisiklet kirlenen bisiklettir; en güzel bisiklet kullanılan bisiklettir.

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
Ben 2014 lapieere cross 200 kullaniyorum. çok memnunum. Lapierre çok köklü bir marka. Bisikleti de sirf bu yuzden aldim. Urban shaper lar 2015 de çikti. Geçen sene bu modeller yoktu. Tercihiniz kesinlikle çok doğru. Ayrica beyaz kadro her zaman avantajdir. çizikleri belli etmez.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Bu bisikleti hali hazirda kullanan veya bilen varmi nasil markadir donanim olarak fiyatla kiyaslandiginda cok mantikli gibi fikirleriniz nedir acaba

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Düz beyaz renginden dolayı tercih etmezdim ben.

alinahit

Aktif Üye
Tepki
250
İsim
A.Nahit Çağ
@tolga akyol

ben hendek'teyim 2000 tl'ye alabilirseniz haber verin beraber alalım hem pazarlık şansınız da artar. @tolga akyol

• Beğen
Tepkiler: tolga akyol

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
Urban 600 baskadir tavsiye ederim kesinlikle surus keyfine bayilacaksiniz benim makinede asagidakihttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160122/bf3405e6122e375d790f0050d81f7a30.jpg

alinahit

Aktif Üye
Tepki
250
İsim
A.Nahit Çağ
@spe07 illaki; fakat @tolga akyol 2 bin liraya alınabileceğini ifade edince ben de bir heyecan oldu. gel gelelim o "2 bine alınabilir" mesajı 2014 aralık ayına aitmiş. ben hala 2015'te olduğumuzu zannettiğim için mesajı 20 günlük zannediyordum. o yüzden an itibariyle benim bütçemin üzerinde gözüküyor.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bisikleti ben çözemedim. Benim açımdan bu velespit bisiklet dünyasının tutankamonu. Ne demek 30 hacim lastiğin üzeri olmuyor. Oysaki bu velespit orginal sitesinde fitnes içinde bile değil. Layfstayl gözüküyor. Birde ağır 11.9 kg. Çok, bu yönünü beğenmedim.

Birde alın borusu uzunluğu 52 cm bir kadro için 19 cm. Yelken bağlansa sadun boro gibi dünyayı turlar alimallah.

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@mehmetsunu
Aynen 30 tan baska lastik takamiyoruz bu sorunu var ama zaten maraton 28 lik bile taslik uretti tur icin bu bir cozum olabilir tura cikilirken tura cikmayanlar icin avantaj 30 lastik suan benimkinin uzerinde 30 luk var ama degistircem bu hafta inceltmeyi dusunuyorum slick 25 takicam buyuk ihtimal agirlik olarakta en buyuk pay jantlar nerdeyse teki 1 kg tartmadim ama o hissi veriyor yakinda onuda degistirmeyi dusunuyorum haddinden fazla agirlik katiyor bisiklete