Lance Armstrong, Sporu Birakiyor

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Kayıt
15 Eylül 2004
Mesaj
1.249
Tepki
1.811
Şehir
İstanbul
Bİsİklet DÜnyasinin En PopÜler İsmİ; BİrleŞİk Amerİkali Lance Armstrong, Fransa Turu'nun Ardindan Sporu BirakacaĞini AÇikladi...

-----------------------------

Lance Armstrong, 6 Kez Üst Üste Kazanarak İlke İmza AttiĞi Fransa Bİsİklet Turu'nda Bu Sene Son Kez YariŞacak... Armstrong, "her Atlet Bİr GÜn Birakmak Zorunda, Bu Tempoyu Kaldirmak Kolay Olmuyor "dedİ... BİrleŞİk Amerİkali BİsİkletÇİ, Kararini Herhangİ Bİr Şekİlde DeĞİŞtİrmeyeceĞİnİ Ve 24 Temmuz'da Yanİ Fransa Bİsİklet Turu'nun Sona ErdİĞİ Tarİhte Spora Veda EdeceĞİnİ Belİrttİ...

cnntÜrk
 
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Kayıt
6 Eylül 2004
Mesaj
164.844
Tepki
789
umarım yine şampiyon olarak kapatır turu..

Efsanevi Amerikalı bisikletçi Lance Armstrong, bu yıl düzenlenecek ''Tour de France''dan sonra yarışmayı bırakacağını bildirdi.

Bugüne kadar bu prestijli mücadeleyi 6 kez kazanan Teksaslı bisikletçi, düzenlediği basın toplantısında, ''Tour de France, profesyonel yarışçı olarak son mücadelem olacak'' dedi.

Tour de France'ı 1999 yılından bu yana aralıksız olarak 6 kez kazanan 33 yaşındaki tecrübeli bisikletçi, ''Bu, kazanacağım ya da kaybedeceğim son yarış olacak. Şimdi böyle söylüyorum, ancak yedinci kez kazanmak için olağanüstü motiveyim'' ifadesini kullandı.

1996 yılında kansere yakalanan, ancak bu amansız hastalıktan kurtularak kariyerine devam eden Armstrong, bisiklet dünyasının efsanevi isimlerinden biri.

 

Bibendum

Forum Bağımlısı
Kayıt
19 Aralık 2004
Mesaj
760
Tepki
463
Şehir
Zübüşler Diyarı
Tour De France 2007 umarım Lance Armstrong için iyi geçer.
Bence bu sene şampiyon olması zor gözüküyor.
Otoriteler formunun bayağı gerisinde diye düşünüyorlar.
 

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Kayıt
18 Eylül 2004
Mesaj
2.790
Tepki
789
Yaş
36
Şehir
İstanbul / Eyüp
Bisiklet
Sedona
inşallah kariyerinin son yarışınıda birincilikle bitirir...
 
Kayıt
24 Nisan 2005
Mesaj
43
Tepki
3
Şehir
feneryolu
birinci olarak bitirdi zaten.çok sevindim ama sporu bırakması beni çook üzüldüm.onun gibi adam daha gelmez.neyse artık bi daha öle adamların yetişmesi dileğiyle
 

BsoD

Üye
Kayıt
5 Şubat 2005
Mesaj
56
Tepki
10
kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim ben okudum bitirdim çok güzeldi.adam çok çalışmış sürekli antrenman antrenman günde 6-7 saat müthiş bir insan gerçekten.