Lance Armstrong Sokaklarda Fixed'e biniyor

ayla abdan

Aktif Üye
Tepki
416
teşekkür ederim. bu arada resimlerede baktım daha iyi anladım. çok güzel ama dediğiniz gibi trafikte çok tehlikeli.
acaba 20 li yaşlarda olsa denermiydim ??????????? ama şu bir gerçek ki LANCE ARMSTRONGUN yerinde olmayı çok isterdim. onu seyrederken ÖZGÜRLÜK . ÖZGÜRLÜK--- YAŞAMAK ÇOK GÜZEL DİYE HAYKIRMAK İSTİYORUM.

ayla abdan

Scudo

ramazan35

Üye
Tepki
7
Harika bir video.......Lance ve diğerleri çok müthiş...Bazen 120 üstünde kadansla kullanıyorlar...Kasksız kullanmalarını bizdeki hız meraklılarına örnek olmamasını temenni ediyorum...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yazmayacaktım ama neyse...

Mash daha doğrusu Mash Sf. Amerikanın en sağlam fixed gear gruplarından biridir.
Bir çok grup mevcut bu kıvamda :
macaframa - trackstarnewyork gibi gibi saymakla bitmez...

Aralarında eski pist bisikletçileri mevcut(Az sayıda da olsa) ve mash'in lance ile arası çok iyi. bir çok vvideo çekimlerinde lance 'de oynamıştı...

Çünkü adamlar benim tabirimler - gerçek bisikletlere biniyorlar.

Bende uzun zamandır üzerindeyim fixed gear'ın.
Video ve resimlerde gördüğünüz gibi frensiz olarak her gün koca istanbul trafiğinin içindeyim...

bana eşlik eden varmı , maalesef yok , forumda fazla göremesenizde sevdiğim dostlarım var istanbulda fixed kullanan, isim vermek gerekmez...

O trafiğin içinde alınan hazzı tarif etmek imkansızdır , altınızda o tek vitesli ve fixed hareket eden bisiklet ile...

İnsanlar mesaj yazarken . nasıl yapıyorlar , nasıl biniyorlar , istanbulda imkansız diyorlar. Yok öyle birşey , Ölme yada arabanın birine ön camdan girme riskin varmı ? Evet kesinlikle var...
İzlediğiniz videodaki adamlar'da kaç tane kırrık çıkık olduğunu tahmin bile edemezsiniz...

Ama o bisiklet sizi alıp götürüyor , göztepeden fenerbahçeye doğru o kocaman caddede kayarken ve yer yer arka tekerleği deli gibi kitlerlen sizi alıp götürüyor..

Forumda onlarca insanın mtb ve hidrolik disc fren delisi olduğu bir zamanda biz yada biz demiyelim çünkü 2 yada 3 kişiyiz zaten biz demek bile fazla o zevkin dibine vuruyor ve bisiklete biniyoruz...

Forumdaki herkese o binlerce vitesleri , hidrolik disc frenleri carbon gidonları ve binlerce dolarlık carbon bisikletleri ile mutlu hayatlar diliyorum !!!

he unutmadan buda yeni düştü sokaklara...

Saygılar...

http://i218.photobucket.com/albums/cc25/zoeturkey/Rust.jpg

Not : Ahmet'e sonsuz teşekkür , arada outof... sanada teşekkür edeyim single speed 'in keyfine varan az insandan biri olduğun için...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Başbakana söyliyelimde birde fixed açılımı yapsın :p ,benim için fixede binmiş mtb ye binmiş yola binmiş, bmx e binmiş farketmiyor pedal çevirerek giden herşey özel ve güzeldir.Şu kadroya bir boya atıpta öyle toplasaydınız keşke Halil, pas tutar soora :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bülent ÖZER

onun pası o kadar abicim...

Boyası sökülüp yüzeysel paslanması beklendi sonra verniklendi , pasamız ve konseptimiz budur...

siyah ve pas.

Fixed açılımı zor be , yok açılmanıza yardımcı olurum dersen kapımız açık...

Saygı sevgi...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
adrenalin dedikleri bu olsa gerek harika bisey emeğinize sağlık amma onde en azında 1 tane fren olsa :/

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Arkadaşlar ben nededen seyredemiyorum youtube vidolarını.
Yasaklı diy euyarı veriyor. Biri yardımcı olsun ne olur...

Gökhan

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
adrenalin hat safada alınan zevk doyumsuz ancak cok sakat değil mi yani birde sureklı pedal cevırmek zorunluymus galina peki pedalı bırakınca dırek arka kızaklıyormu egerkı oleyse tam macera :D

ramazan35

Üye
Tepki
7
Yukarıdaki linkte kısa ancak harika videolar var...

outoftune

Daimi Üye
Tepki
68
Bisiklet
Trek
@Halil Uygun

dizimi biraz yemiş olsam da
keşke daha çok binsem- daha boş yollarda aksam gitsem diyorum

bi de asıl sana teşekkür bu güzel bisikletleri keşfetmemi sağladığın için

Doğukan Akdoğan

Daimi Üye
Tepki
43
keyifli videolar, fixie galleryi takip ediyorum böyle grupların varlığından haberim yoktu... teşekkürler.