Kullandığınız cep telefonu markası

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
Hp ve motorola kullanıyorum , ikiside windows işletim sistemli :)

Scudo

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
Evet benim itibar nasıl yükseltilir diye bir konum var... Ama kesinlikle belirtmeliyim ki; herkes'in bir konu açma hakkı var.Burada sadece bisiklet konuşulmuyor...
Niyetim kimseyle kırılmak. darılmak değil. Beni bilen biliyor zaten...

Salih AK

Üye
Tepki
31
alcatel one touch max kullandım (link)
Sonra bozuldu. Tam 3310 için para biriktirmiştim, babama o akşam teslim edecektim ki o gün babam yolda bir 3310 buldu (şans)
o da eskidi bir 1100 aldım (link) o zamanki kız arkadaşımla telefonda tartışınca sinirden duvara fırlatmıştım. Bir daha çalışmadı. Bir süre telefonsuz dolaştım. çift kameralı telefon çıktı (6680) okulumda kameralı yasak diyegidip onu aldım :D yalnız kapağı değişmiyormuş değiştiremeyince zımparalayım siyaha boyadım. Hâla onu kullanıyorum. Fotoğraf makinam, hesap makinam, sözlüğüm, mp3 çalarım, flash belleğim,winamp uzaktan kumandam, çalar saatim, not defterim... nerdeyse herşeyim :D

• Beğen
Tepkiler: ali karagönlü

cpt.enes

Aktif Üye
Tepki
42
İsim
Enes Öztürk
Bisiklet
Diğer
dandik bi TTN Mobile telefon kullanıyorum.. her an balkondan aşağı atıp parçalayabilirim.. sinir ediyo çünkü... nokia ve sony ericsson telefonların üstüne telefon tanımam

• Beğen

Nuran Atakan

Aktif Üye
Tepki
153
Samsung Omnia. Ya sevilir ya nefret edilir. Ben sevenlerdenim. sirf pahali oldugu icin almadigim, yillarca bir PDA hayali kurarak mutevazi bir Siemens C55 ile idare ettigim icin zuppe olmadigimi savunabilirim. ve harcadigim parayi son kurusuna kadar cikariyorum:)

citir cerez istiyorsaniz i-phone, gercek makina istiyorsaniz omnia alirsiniz bu kadar basit.. (Polemik isteyenler icin iste hazir cumle:D)

Salih Ak izninle cumleni aparacagim:)
"Fotoğraf makinam, hesap makinam, sözlüğüm, mp3 çalarım, flash belleğim, çalar saatim, not defterim... nerdeyse herşeyim"

bunlarin ustune kitapligim, sinema ve oyun salonum. elimden hic dusmuyor.

• Beğen

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Nokia n70 Yavaş ama güzel telefon.Şarjı çok kısa gidiyor.Max 3gün
Nokia 3100
Philips Xenium 909-D Şarjından çok memnunum.18gün rahat gidiyor.

Bende i900 düşündüm fakat sonradan ona vereceğim para ile laptop aldım.Şimdide Samsung omnia 2 veya omnia pro düşünüyorum.

• Beğen

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Çok şaşırtıcı şöyle düşük modelli eski bir telefonu olan yok denecek gibi. Millet cep telefonu bağımlısı olmuş sürekli yeni modelleri takip edip sürekli telefon değiştirir hale gelmiş. Ben 6 sene önce orta halli bir telefon aldım hala kullanıyorum. Üzerinde bu kadar durulacak birşey değil telefon bence.

özgürakbuz

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Canyon
nakia 6630 bide kamerası 2 mp ve 3g olsagözümde 5110 dan sonra en sağlam telefon olcak

• Beğen

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
telefonu yanımda doğru düzgün taşımam bile bisiklet sürerken rahat olmak isterim
çalındamı düştümüde endişelemmem sade ve ucuzluktan gelen güzellik
(link)
telefon 2 sene önce filen çıktı 60 tl ye sıfır aldım :D

• Beğen

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
ufak mufak sonucta arama yapıor deme msj atıor deme 700 tl lık telefon alacagıma bunu alırım gerı kaln 640 tl yıde bisiklete harcarım kafamı peynir ekmekle mı yedım ben tabı zevk meselesı bu yanlıs anlamayın :D