Küçükken ne zannederdiniz?

Scudo

gokhankoc

Aktif Üye
Tepki
469
İsim
Gökhan Koç
Bisiklet
Specialized
Bakkalın sadece 500 TL ve üzerindeki paraların üstünü verdiğini 100 ve 50 liklerin üzerine yattığını sanıp sinirlenirdim

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Organ filan bilgisi olmadığı için plastikmiş gibi hissederdim kendimi kurşunla ölenlere şaşırır bana birşey olmaz diye düşünürdüm. arkadaşlarım inşaatın 2. katından alltaki kuma atlarken ben o ölümsüzlük özgüveni ile 3. katından atlardım. neyseki farkına varıncaya kadar ciddi şekikde kötü sonuçlanacak bir aptallık yapmamışım. Kafa kollar filan dikiş doludur o yüzden :)

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
Tavuk mu Yumurtadan, Yumurta mı Tavuktan Çıkar?

bu sorudan nefret ederdim cevabını hâlâ bilmiyorum :D :D

şaka bi yana, tavukların kuluçkaya yatarak yumurtada civciv çıktığını görmüştüm bi belgeselde, çocuk aklıyla sıcak kalınca civciv olduğunu düşünüp hemen dolaptan bi yumurta alıp sıkı sıkıya sarmıştım bi kaç gün sonra bi umut gidip baktım heyecanla, yumurta kırılmış sardığım yorganları vs. mahvetmiş :D annemden sağlam bi terlik yemiştim

yunus b

Üye
Tepki
4
İsim
yunus b
Profesörler sadece yeni icatlar yapar sanırdım ve profesör olmak isterdim.Gel gör ki üniversiteye girdim çıkamıyorum.Profesörlük mü? yok bana lisans seviyesi yeter almiyim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@metalikfb
casio hala en iyi saat bence :D
taş gibi baksana, bunun üzerine saat tanımam, en sevdiğim casio modeli
http://usvsth3m.com/wp-content/uploads/2013/07/tumblr_inline_mprvvfvX6j1qz4rgp.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Otobüste zıplayınca altımdan kaçacak arka cama çarpacağım diye çok korkardım; o yüzden koridorda sıkı sıkı tutunarak yürürdüm :)