Ktm strada 2000 - carraro 052

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Aynen Berke bey haklı irdeleyince kfayı sıyırıyorum. Durmadan omu bumu . Ben bundan 1 y önce çalınan xrs 300 bisikletim(13.5 kiloki salcano apex setli bisikletine 8kg diyor 13.5 ğu abarttıysa 15 tir :D)den bir tane almak için tekrar internete girmiştim. Çünkü o bana okdar hızlı geliyorduki İstanbulda gitmediğim yer kalmamıştı. Altıma tiagra setli bir bisiklet verseler hayal gibiydi bütçemi 600 tuttum şimdi 3300 lerdeyim 1600 de ekipman için ayırdım. Bu işin sonu yok arkadaşlar kafayı yedim abim salakmısın okadar para verilirmi desede bu iş zevk meselesi ama bir zamandan sonrada cidden fiyatlar okadar ıkıyorki cidden benim için uçuk .Bence ktm ideal . Daha üstü profesyoneller için zaten o kısma gelirsem alırım seneler sonra.
@Berke K.

@Fırat Y.
Fırat bey bu bisiklette güzelmiş ömür boyu garantili vs zaman ayırdığınız için teşekkürler ktmde karar kıldım ama yine bir bakcağım :D

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fırat Y.
Bu bisiklete bir ultegra vites kolu arka ve ön aktarıcı takmışlar gerisinin ne olduğu belli değil gereksiz.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@Berke K.
Od fena değil ama dediğiniz gibi benimde içime pek sinmedi jantları lastiklri seleler felan. Oda Alman gerçi ama 2014 oluşu vs. Temiz temiz bayiden ben en iyisi gideyim ktm yi alayım. Fuardada pıncırtırıp bisikletleri fuardan önce almayacağımda zaten fuarda mıncıklarım kadroları tüm markaların 2700-3400 arasına bakarım sizede söylerim zaten yorumumu . Ona göre alırım. Ama büyük ihtimal ktm. :)

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Gidon boğazıda ktm de
Ritchey Comp Zero Logic Headset Drop In Campy IS42/28.6 | IS42/30 imiş.

Göbeğide E
Shimano BBR60-Set BSA kullanmışlar. Ultegraya konan göbekten
Kadroyıda çok övmüşler. Gerçekten ideal bir bisiklet son yorumumuda yaptım artık fuara kadar hortlatmam :) Hepinize teşekkürler

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@Angel
Her yerde sitesinde de yazıyor euroyu çevirin. Bisikletcim.comda vs

• Beğen
Tepkiler: hakan64
Tepki
256
Bisiklet
Cube
dostlar daha yeni cube aldım agree gtc pro (carbon bir bisiklet ) araştır oku takip et en sonunda orjinal Alman olan bu bisiklete karar verdim.Yiğit, Erdoğanlar bisikletten Mehmet Beyi ara konuş bisiklet sahibi ol (satış sonrasında Canyon sıkıntılı TRiçin tabi ) ikiside Alman ama yetkili sadece Cube de var / fiyat 4.000 Tl civarı zaten senin rakama yakın bence kaçırma derim.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@Aydınlıyurt Tuncay
Teşekkürler Tuncay bey önerileriniz için ama fiyat bana biraz maalesef uçuk geldi.

4700 tlye denk geliyor ekipmanlar ktm ile aynı sadece kadro karbon olduğu için 350 gr fark ediyor hafiflik. Onuda ben hissetmem zaten. Öneriniz için teşkkürler ama baya bir marka fiyat koymuş üstüne Tuncay bey param olsada alırmıyım bilmiyorum sizin kararlarınıza saygı duyarım tabiki kadroyada saygım var ama 1500 lira fark edermi bilemiyorum. Hala aklım ktm de kolay kolayda değişmeyecek gibi.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Canyon bisiklette kdv yoksa bir an ktmyide düşünmem alırım canyonu amafiyatı 1100 euro yazıyor fakat Türkiyeye getirincede aynımı acaba

Almanyada olsam bir dakka beklemem canyonu alırım fakat buraya gelince fiyat uçuk olmuyormu?

Sitede 1091 euro diyor sipariş etsm acaba sadece ödeyeceğim bu fiyatmı olurki?

O siteden bir bisiklet almış olan bir abim ile bahsi geçen bisikletin hesabını yaptık.Kargosu vergisi inciği boncuğu aşağı yukarı 4bin tl.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Çünkü gerçekten uzun araştırmalardan sonra beynim hasar gördü o derece araştırdım bir türlü işin içinden çıkamamışken ktmyi görünce sevindim açıkçası.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Bir de alıntı yapmayı becerebilseydim tam olacaktı :)))))

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@tolga akyol
Tolga bey bu forumda kaç bin kişi var bilmiyorum ama her birine seçim hakkı versek kdv olmasa hrkes kanyonu seçer bizim gibi ama malesef kargo parası ve yüzde 18 kdv gümrük parası vs derken 4500 tlye ulaşan bir miktar karşınızda olur kanyonu seçerseniz

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@Yiğit Alp Okyaylı

Almanya fiyatı da 1200 Euro civarı.Ben de o bisikleti alma çabalarındayım :) Almanyadan birisine aldırsam diyorum oranın vergisi ile 1200 küsür Euro.Buradan siparisi Almanya ya da Avusturya'da oturan yakınıma sipariş versem onlar da getirirken problem olur mu onu çok merak ediyorum.

Size o fiyatı toplam maliyeti bilmeniz açısından söylemek istedim.Farklı bir amacım yoktu.Vergi olmasa herkes tabi ki seçer ki O bisiklet vergiyle dahi 4 bin olsa da bence fiyatı iyi.

KTM ve Carraro arasında da gönlüm Ktm derdi :)

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@tolga akyol
Teşekkür ederim fiyat bilgilendirmeniz için yararlı oldu sağolun:) Eğer dediğiniz gibi yaparsanız Tolga bey çok rahat o iş olur fakat dediklerimi yapmanız gerekir. Uçakda gelmesi için bisiklet hacmi için ekstra para ödememeniz için jantları çıkartmanız yterli olur ikisini ayrı yerde ya da katlayarak bavula koyarsınız. 10 kilo sınırınıda geçmez zaten. Uçakda da giderken ezilmemesi için size taktik söyleyeyim böylece en yukarda bavulunuz olur . Uçak kalkmadan 10 dakka öncesinde girin ;) böylece hızlı girenlerin bavullarrı aşağıda kalır sizinde jantlarınız korunur ekstradan köpüklede korursanız birşeycik olmaz hiç maliyetiz getirirsiniz.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@Yiğit Alp Okyaylı

Ben yurt dışına seyahat etme planım yok.Aslında 2 planım var.Bana bisikleti getirebilecek olan kuzenim Avusturyada. KTM lere yöneldim ilk fakat kadro boyları en büyük 59.Bana 61cm gerekli.
Aklıma takılan şunlar; Almanyadan siparişi versem Avusturyaya ve kuzenim gelirken getirirse o bisiklet taşıma ücreti dışında ücret ödenir mi ? Ve ya o bana kargolasa hediye olarak gümrükte sorun olur mu ?
Benim bu yaz gitme şansım yok. :(

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
O size kargolarsa gümrükte sıkıntı olma ihtimali mevcut. Şirkette size kargoluyor çünkü. En temizi şudur. Kuzenininz gidecek ve bisikleti alacak ya da Almanyadan Avusturya ya sipariş edeceksiniz ve bisiklet kuzeninize gidecek. O da kutuyu açınca zaten görecekki jantlar ayrı konulmuş. Bavula atacak gelecek. Para felan ödemezssiniz uçakta istediğinizi getirme hakkınız var. Gümrük olayı uçakta işlemez. Uyuşturucu koymayın ama. Kadro boruları arasında kokain getiren çeteler var mıdır :D

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
hehehhee koymayız madem nolur nolmaz :p
Acaba Almanya'dan Avusturya'ya da kargosu 199 euro mu.Bir bakınayım ve yeni bir maliyet çıkartayım. Bunu öğrendiğim iyi oldu :)))
Teşekkür ediyorum.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Rica ederim Hayır 199 değildir. Mesafeye göre azalır. Size tavsiyem hiç uğraşmayın Tolga bey. Gereksiz yere okadar para vereceksinizki. Mesela benim ktm yi alsanız ( benim ktm sanki aldım :D ) sadece fiyatını ödeyeceksiniz,bakımları vs teknik servisler mevcut istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Fakat canyon alırsanız kargo parası uğraşması yok uçak derdi yamulurmu jantı vs ufak sinek miğde bulandırır misali o bisikleti kullandığınız sürece aklınızda sorular kalır acaba yolda birşey oldumu kuzenim acaba koyarken bavula çizdimi vs. Günümüzde internetten sipariş bile vermeyi sevmiyorum ben bisikleti. Adamlar nakliye aracının en altına koyuyor üst üste ne olduğu belirsiz zipp jant koysak param parça edecekler . Hata tır şöförü karbon jantları gofret sanar yer korkusu var :D Hiç bence bulaşmayın. Marka 10 numara fakat ben şunu gördümki zaten abes bir kaza yapmadığımız sürece bu kadroların hepsi kaliteli hatta salcano bile. 25 Senelik salcanolar var. Demek istediğim tabiki canyonun kadrosu iyidir belki ktm ile yarış ya da ktmden daha iyidir bilemem ama hepsinin üstündentır geçse parçalanır. Geçen youtubede bisiklet kazalarını izlerken alın yalan yok tekrar bulursam atacağım adamın canyon kadorsu ortadan ikiye ayrılmıştı. Öyle bir kaza yapmıştıki içim acıdı.
@tolga akyol

@tolga akyol
Tolga bey yeni açacağım konuya dikkatli bakın 2 dakka sonra kanyon almaktan vazgeçeceksiniz.

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
Kadro kalitesi hakkında o tip markaların arasında takılmıyorum açıkçası.KTM boyuma göre kadro yapmıyor adamlar :)) 59dan büyük kadrosunu göremedim. Normalde Ktm tasarımlarını çok beğenirim tüm bisiklet türlerinde.

@Yiğit Alp Okyaylı

Merakla bekliyorum bakalım =)))))

• Beğen
Tepkiler: Chucky-1