KTM marka bisiklet hakkında düşünceleriniz?

Tepki
270
Bisiklet
Geotech
@Kağan Kütük

Web sitelerinde € simgesini girmeyi becerememiş,yazıylada euro,öro avro yazamamış bir siteden alışveriş yapma bence!

• Beğen
Tepkiler: Taner Erinmez
Scudo

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
@CEM HELİMOĞLU

Kawasaki 2012 gelsin de paylaşayım. Şaşıcaksınız. ;)

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar marka gayet iyi biraz abartılmış sanırım. Bir arkadaş Ümit Bisiklet'in getirdiğini söylemiş. Sanırım sıkıntı Türkiye distribütöründe. Yoksa kadroların dizaynı çok hoşuma gitti ve ekipmanlarda sağlam. Fiyatların da baya yüksek olduğunu düşünürsek kadroları da sağlam olabilir. Ama birilerinin mail atıp uyarması lazım Türkiye pazarına girdikleri firmada sıkıntı var. :D

Tepki
270
Bisiklet
Geotech
Umit bisiklet tek distributör değil,ktm motosikletlerini getiren spormoto da getirebiliyor bisikletleri, az sayıda model getirmiş durumda..

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Beyler, sitede fiyatlar TL olarak görünüyor. Siz bu fiyattan alışverişi onaylarsanız eğer, adamlar yollamak zorundalar. Eğer yollamazlarsa tüketici haklarına dava açar, paşa paşa alırsınız bisikletleri.
Göndermezlerse eğer kaybınız olmaz, para geri gelir en kötü ihtimalle.

Tepki
0
@Gökhan Toros

Sitenin bir yerinde uyarı vardı bu konuyla ilgili. Hatalı yazılan ürünlerde sipariş iptal edilip paranız iade edilir tarzında adamlar önlemini almış ve muhtemelen online satış sözleşmesinde de böyle bir madde olacaktır :(

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
@Kağan Kütük

aynen öyle:)
benimde niyetim vardı fiyatları görünce ama yanlış grilmiş büyük ihtimal

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar biliyorum başlığı tekrar dile getirdim.
Bu gün hiç aklımda olmayan, gördüğüm anda çok sevdiğim KTM Ultra Fire modelini aldım. Whistle ya da Carraro almak için gitmiştim. Seçimimi Ktm'den yana kullandım. Pişman da değilim.
7-8 km'lik bir sürüş sonunda çok rahat bir bisiklet olduğuna karar kıldım. Bence bu kadar yerlere vurulmamalı.

djayo

Forum Demirbaşı
Tepki
388
Avusturya kökenli KTM dünyanın en iyi cross motorlarını yapan firmalardan biridir. Dakar yarışlarını defelarca kazanmıştır. Motorları sağlamlığı ve ayrodinamik yapılarıyla ünlüdür. KTM bisiklet piyasasına da yeni girdi sayılır. Bu firmanın ürettiği bisikletlerin aynı ARGE den çıktığını var sayarsak, gerçekten kaliteli ürünler çıkardığını düşünüyorum. KTM ürünlerinin Specialized , Cannondale , Trek , Scott , Giant gibi markalarla aynı kulvarda olduğu kesin. Tek eksiği bisiklet dünyasında yeterli reklamı yapmaması diyebiliriz

• Beğen
Tepkiler: Serbay Akar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ktm markasını kötüleyenler acaba kendi bisikletleriyle bu markanın bisikletlerini kıyaslasına ondan sonra yazsın.Donanım ve özelliklerine kıyasla tasarımı dahil mükemmel bir bisiklet

halilgoksal

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Merida
KTM bisikletleri incelemiş ve yakından görmüş bir insan olarak,
kadroları geometri olarak diğer bisikletlere nazaran daha kısa üst borulara sahip, race serisi dağ bisikletleri geometri olarak yol/yarış bisikletlerine daha yakın. bisiklet incelemesi yapan World of Mountainbike dergisinin verdiği bilgilere göre kadrosu ve kullanılan jantlar bir miktar ağır, donanımı fiyatına göre iyi(diğer tanınmış markalara göre), inişler için çok stabilken çıkışlarda sorun yaratıyor şeklinde(inceleme sadece Race2.29 modeli içindi) yüksek bir puan almış incelemeden ama o serideki diğer bisikletler de yakın puanlarda olunca puanlama bir miktar kafa karıştırıcı olabiliyor :)
ultra 1.29 bisiklet ile kısa bir tur atmışlığım da var... kötü diyemem.
türkiye distribitörü tam bir felaket... o kısmı ayrı :)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Öz
Tepki
1
bende ultra fire var yaklaşık iki aydır kullanıyorum. biraz ağır dediklerine bakmayın 11 yıldır profesyonel bisikletler kullanıyorum, nereden baksanız kullanmadığım arazi şartı şartı kalmadı. kısaca herşeyi ile işçilik tatmin edici. bisikletin genlerinde tecrübe var. bunu sürüş esnasında ve gözle bakıldığı zaman bile hissedebiliyorsunuz.

Tepki
1
@ybayrak

ilk aldığım zamanda beni çok eleştirmişlerdi. artık takmıyorum. bırak oynasın çocuklar :))

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
KTM nasıl bir markadır? hangi marka ile kıyaslamak gerekir? Mesela şu modeli değerini hak ediyor mu?

Teşekkürler.

(link)