KTM Kullanıcıları Kulübü

Tepki
77
İsim
Can Göksay
Bisiklet
Scott
@runvolcanrun boyum 1.73. İç bacak boyum 78. Ktm strada yol bisikletim var. 52 kadro. Memnunum. Lakin Ktm global sitesinde 1.70-1.74 boy aralığı için 55 kadro öneriyor. ben bisikleti aldıktan sonra bu bilgiye sahip oldum. O yüzden, "mi acaba" dediğim olmuyor değil. Ama 52 kadro bana küçük gibi hiç gelmiyor.
Bacak boyunuza göre 52 kadro ideal

• Beğen
Tepkiler: MUSA Ç.
Scudo
Tepki
16
İsim
İbrahim Ulusoy
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bi sorum var ktm ultra fun 29 jant olup 17"(43cm) olan bir kadronun ağırlığı ne kadar acaba.

Mtnmdn

Üye
Tepki
51
İsim
Metin maden
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar herkese,
Strada 2000 arıyorum. İlk yol bisikletimi alıcam. Scott ya da KTM arıyorum ama beden bulamıyorum. Gönlüm KTM den yana, o turuncuya hastayım. Tüm sitelerden baktığımda bana 54 öneriyor. 52 strada alsam çok sıkıntı yaşar mıyım. 2.el var çünkü

ghostt

Forum Bağımlısı
Tepki
4.965
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar herkese,
Strada 2000 arıyorum. İlk yol bisikletimi alıcam. Scott ya da KTM arıyorum ama beden bulamıyorum. Gönlüm KTM den yana, o turuncuya hastayım. Tüm sitelerden baktığımda bana 54 öneriyor. 52 strada alsam çok sıkıntı yaşar mıyım. 2.el var çünkü
Sürerken rahat etmek istiyorsanız sürüşten zevk almak istiyorsanız boyunuza göre alın.Ktm bildiğim kadarıyla sıfır gelmiyor Ya da yaygın değil.Ama ikinci eli çok olan model😉

• Beğen
Tepkiler: Mtnmdn

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
daha önce bir boy büyük yada bir boy küçük kadro bisikletler kullandım her markanın bisiklet kadro boyu ve geometrisi standart değil mesela cube 58 kadro kullandım focus 56 kullandım ktmnin revelator 4000 kullandım 59 kadroydu merida 56 hepsindede rahat ettim diyebilirim şimdi bana sorarsan ne yapayım diye bir süre binmeden anlayamazsın rahatlık çok önemli. ayrıca ben gidon boğazlarıylada oynayarak kendime uygun hale getirdim büyük kadrolara kısa gidon boğazı küçük kadrolara uzun gidon boğazı gibi

• Beğen
Tepkiler: Mtnmdn ve ghostt

Mtnmdn

Üye
Tepki
51
İsim
Metin maden
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
daha önce bir boy büyük yada bir boy küçük kadro bisikletler kullandım her markanın bisiklet kadro boyu ve geometrisi standart değil mesela cube 58 kadro kullandım focus 56 kullandım ktmnin revelator 4000 kullandım 59 kadroydu merida 56 hepsindede rahat ettim diyebilirim şimdi bana sorarsan ne yapayım diye bir süre binmeden anlayamazsın rahatlık çok önemli. ayrıca ben gidon boğazlarıylada oynayarak kendime uygun hale getirdim büyük kadrolara kısa gidon boğazı küçük kadrolara uzun gidon boğazı gibi
Valla abi son çarem o çünkü strada 2000 yeni gözdem :D

Mtnmdn

Üye
Tepki
51
İsim
Metin maden
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sürerken rahat etmek istiyorsanız sürüşten zevk almak istiyorsanız boyunuza göre alın.Ktm bildiğim kadarıyla sıfır gelmiyor Ya da yaygın değil.Ama ikinci eli çok olan model😉
54/55 beden bulamıyorum malesef. mesaj mail atmadığım yer kalmadı. bakalım arıyom hâlâ

• Beğen
Tepkiler: ghostt
Tepki
1
İsim
Kerem
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Stereoid

Üye
Tepki
0
İsim
Murat Suvari
Bisiklet
Scott
ARkadaşlar merhaba. Murat benim adım Konya'dan. 2016'da ara verdiğim bisiklete, 29 jant - XL kadro. KTM 1967 ULTRA LTD -sanırım 2015'le- devam etmeye başladım. Şu an yaklaşık 3 haftadır haftada 3 gün işe gidiş geliş 35-60 km arası sürüyorum. Boyum 187 Bacak boyum 86 cm, seleyi ve ileri geri ayarını youtubeden baktığım şekilde tamamen ayarladım. Ama son 1 haftadır çok fazla ön kol ve dirsek ağrısı yaşıyorum. Bu sabah 50 km sürdüm ama ç ok rahazsız edici ağrım var. Bisiklete başlamadan önce, düzenli şınav ve barfiks çekmeme rağmen hiç ön kol sorunum yoktu. Bisikletten sonra oldu. Gidonun açılarıyla da oynadım. Daha yukarı pozisyona da getirdim ama hala devam ediyor. Nerede yanlış yapıyorum arkadaşlar? Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

magnify

Üye
Tepki
3
İsim
Ferhat
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Selamlar,

KTM ULTRA ONE 29 kullanmış, kullanan var mı? Yeni bir kullanıcıya önerir misiniz?

sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-ktm-ultra-one-29-1025640234/detay