Kron Yol Bisikletleri hakkında

yenhesa

Aktif Üye
Tepki
212
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Yeni seride (2018 sonrasıydı galiba)claris sora vs yenilendi. 2400 R2000, sora da R 3000 oldu. STİ kolların Aynakolların görünüşleri üst segmentlere benzesi. Kablolar sti kolların içinden geçiyor yeni seride. Şu an satılan clarisli bisikletlerin aynakollarına bakabilirsiniz, en basitinden.

Bu fiyata başka marka tourney set yerine claris alırdım ben kesinlikle.

• Beğen
Tepkiler: ahmet1914
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yeni seride (2018 sonrasıydı galiba)claris sora vs yenilendi. 2400 R2000, sora da R 3000 oldu. STİ kolların Aynakolların görünüşleri üst segmentlere benzesi. Kablolar sti kolların içinden geçiyor yeni seride. Şu an satılan clarisli bisikletlerin aynakollarına bakabilirsiniz, en basitinden.

Bu fiyata başka marka tourney set yerine claris alırdım ben kesinlikle.
Yanlış anladıysam özür dilerim ama bu bisiklette zaten Claris!

yavuzkosar

Kendi halinde bir yaşayan.
Tepki
3.129
İsim
Yavuz
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şahsi fikrim önceliğini carraro, sedona salcano olması, forumda bir çok şikayet yazıldı kronlar hakkında ama tamamen şahsi fikrim bu, imkanınız varsa biraz daha fiyatı yükseltip riski azaltmaniz sizin yarariniza olacaktır, bir yandan da tourney set kullanıp yillarca sıkıntı yaşamayan kullanıcılar da var, bu biraz kullanıcı tecrübesi, doğru vites geçişleri ve haftalık yada aylık düzenli bakım gibi şartlara bakıyor, karar sizin içinize sindiyse ve mutlu olacaksanız bisikleti alın ve bir an önce keyfine varın derim :) @vatanamillete