Kron Xc500 Hd 29" vs Kron Tx500 Hd 28" Performans

Kron'ik

Üye
Tepki
4
İsim
Melih Özkocacık
Bisiklet
Kron
Öncelikle hepinize merhaba forumda yeniyim yıllardır kullandıgım (9 Yıl) Bisan Raptor MTB model bisikletim emekliye ayrıldı ve yeni bisiklet almayı düşünüyorum bisikletle çok alakalıyım ama hiç aklıma daha iyi bi bisiklet alayım fikri gelmemisti bu anca bisikletim ıskarta ya çıkınca geldi neyse fazla uzatmiyim.

Simdi ben yıllarin verdigi neredeyse 20 kg luk :) bisanım yüzünden ayriyetten şıklık bakımindan xc500 e aklım gidiyor fakat bu taka bisikletimle bile %5 egimli bir yolda 63 km/s yapmis biri olarak hız tutkunuyum bu yuzden de sehir bisikleti ne gidiyor kafam size sordugum soru şu eger xc 500 ü alırsam beni lastikler yorarmi hoz açısından pek farki olur mu yillardir bisanimla uzun yollar yaptigim icin bacak kaslarimin ve kondisyonumun beni yordurmayacagini dusunuyorum allaha şükür kuvvetim yerimde 17 yasıma yeni girdim 1.76 boy 75 kiloyum

Gelelim kullanacagim yere Sakarya da oturuyorum sakarya da bozuk yol bulmak zor yani hep duzgun evimde sehir merkezi carsiya yakin arazi ayda 2-3 kez giricem Ve şık bir gorünümünün olmasini istiyorum sizce secimim Kron Xc500 Hd 29" mi yoksa Kron Tx500 Hd 28" mi olmalı.

Begendigim renkli model linki;
Kron Xc500 Hd 29" :
Fotoğraf bulunamadı.

Kron Tx500 Hd 28" :
Fotoğraf bulunamadı.

Simdiden cevaplariniz icin teşekkürler iyi forumlar.

Scudo

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
Merhabalar,ben de sakaryada oturuyorum.dediğiniz gibi sakaryada yollar genelde asfalt.dağ bisikleti alırsanız boşuna asfalt yolda yorulursunuz ben de bir hafta önce yeni bir yol bisikleti aldım.siz de hız yapmayı seviyorsanız kesinlikle yol bisikleti alın derim hem çok güzel bir bisiklet grubumuz var bizimle birlikte turlara katılırsınız çok güzel olur.Bu arada bacak meselesi pek öyle olmuyor[emoji1] ben de 5 yıldır bisiklet sürüyorum fakat yol bisikletine geçince 40 ortalama tutturmak kolay değil[emoji1]

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Kron'ik

Üye
Tepki
4
İsim
Melih Özkocacık
Bisiklet
Kron
Yorumunuz icin tesekkurler bende bi umit sakaryadan biri cıkar diyerekten ozellikle sakarya diye yazdim ama yol bisikleti simdilik dusunmuyorum dag bisikleti de tavsiye etmediginize gore o zaman city bike kaliyo geriye :) bu arada bisikletimi alinca grubunuza katilmak isterim benide kabul ederseniz adapazari serdivanda oturuyorum.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
Ne demek seve seve.Şehir bakıyorsanız salcanoya bakmanızı öneririm fiyat performans olarak iyi bir marka,ayrıca bizimle sürmek için yeni bisikletinizi beklemenize gerek yok facebook grubumuzdan toplanıyoruz sizi de bekleriz

Kron'ik

Üye
Tepki
4
İsim
Melih Özkocacık
Bisiklet
Kron
O zaman size numarami birakayim burdan yada whatsapp tan beni grubunuzla ilgili bilgilendirebilirseniz sevinirim

Numaram 05319174727

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
Sakarya bisiklet sevenler grubu diye facebook tan aratmanız yeterli,ben de yeni katıldım samimi bir ortam akşamları kentparktan toplanıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Kron'ik

Kron'ik

Üye
Tepki
4
İsim
Melih Özkocacık
Bisiklet
Kron
Grubu buldum katilim istegide gonderdim onceden toplandiysaniz grup ile kac kisi oluyosunuz

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
20–25 kişi oluyor .örneğin bu haftasonu madenderesi gezisi var bir gece kamplı yani bu tarz geziler de oluyor

• Beğen
Tepkiler: Kron'ik

Kron'ik

Üye
Tepki
4
İsim
Melih Özkocacık
Bisiklet
Kron
Son bi sorum daha var yas ortalamasi kac acaba :)

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
Sizin benim gibi 17 yaşlarında 3–5 kişi.var,diğer herkes bizden büyük ortalama 35 falan vardır ama ortak paydada buluşuyoruz[emoji1]

Kron'ik

Üye
Tepki
4
İsim
Melih Özkocacık
Bisiklet
Kron
Tamamdir sagolasin :D

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki