Kron xc1000 antalya'da evimden çalındı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

muratokan

Aktif Üye
Tepki
239
İsim
Murat Okan
Bisiklet
Specialized
@Halilibo48 lanet olasi Antalyada cepciyi yakalatiyorum. İhbar ettigim polislere degil haberi olmayan polislere. Neyse aliyorlar karakola goturuyorlar. Sonra 2 saat bekledikten sonra dedikleri yolun karsisinda olmus olay o yuzden baska karakola gidecekseniz. Neyse orayada gidiyoruz. Saat olmus gece 1. Bekle ALLAH bekle. Altima yaptim yapacam. Polise tuvalete gidebilirmiyim diyorum. Tuvalete gidince o hirsiz ile polisin biri ellerinde cay tuvalette sigara iciyor. İcimdeki kopan firtinalarin haddi hesabi yok. Beklemeye devam. En son 5 te ayriliyorum karakoldan. Aradan aylar geciyor. Polisin biri ariyor mahkemeniz var siz gelmezseniz zorla getirilirsiniz diyor. Neyse gidiyorum mahkemeye. Hirsiz ve avukat kapi onunde. Gulumsuyor bana serefsiz. Yanima geliyor. "Ya sen beni yanlis anladin biz surdan burdan sohbet ettik" diyor ve taaa izmirdeki okudugum okulu ailemin adresini ve o oranin O. Cocuklarinjn ismini veriyor. Bir an supheye dusuyorum. Acaba benim kafam mi guzel diye. Oysa icmemisim isten cikmis eve gidiyordum. Velhasil kelam. Bu serefsiz adresi nerden almis? Niye salinarak geziyor? Bana magdur muamelesi yapmayip buna cay ve sigara veren polis kimin nesi ve kim icin calisiyor. ALLAH c.c kimseyi doktorun polisin ve hicbir devlet dairesinin onune dusurmesin...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@muratokan Allah kimseyi zalimlerin adaletsizlerin eline dusurmesin. Bende de kamera kayit görüntüleri var esgali belli oluyor ancak bir haber alamadik. Polis merkezine şikayetçi oldum goruntuleri teslim ettim. Sanmıyorum ki polis bulsun. Kendim satış sitelerini yokluyorum. Hirsiz pazari denilen pazara gittim hafta sonu Varsak tarafına. Gördüklerimden sonra bulma umudum bayağı gitti. Umarim bulunur gelir. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Bu millet rüşvetçiyi çok gördü. Antalya merkez de Otopark ile anlaşıp araç çektiren polis şebekesini de. Başta dediğim gibi Allah kimseyi zalimin yureginde acima duygusu olmayan vicdansiz adaletsizin eline düsurmesin. Hepimizi hayırlı insanlarla karşilaştirsin.

• Beğen
Tepkiler: muratokan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@Halilibo48 Kontrolsüz bir hızlı Nüfus artışı var ve bu Nüfus artışı teşvik ediliyor, bu yetmediği gibi birde süriyelisi,afganı,afrikalısı,pakistanlısı v.s 5 milyona yakın mültecinin ülkeye doldurulduğu söyleniyor, görünüşe göre bir mülteci politikası olmadığı için ve bir şey yapılmadığı için önümüzdeki 8-10 yılda bu yabancıların Türkiye'deki nüfusu hem yeni gelenler hem nüfus artışı ile 15 + milyonlara ulaşacağı söyleniyor.Kendi yerli Nüfusumuza yeterli eğitim,sağlık ve sosyal-ekonomik olanaklar sağlayamıyorken işte bu şekildeki Nüfus artışının Türkiye'yi nereye götüreceği ortadadır.zaten Türkiye kendi başına bir insan çeşitliliği cennetiydi ne çeşit-tip insan ararsan fazlasıyla bulunuyordu şimdi bunları anlatıyorum şunu demek istiyorum ülkede patlayacak suç,suçlu artışları ve suç çeşitleri arasında, bisikletinin çalınması devede kulak kalır.İşte sonra idam diye ortalıkta ağlayan bir kitle , demek ki, suç ve suçlu üreten bir toplum ve nüfus yapısı var.Rahmi Koç bir konuşmasında nüfusumuz 60 milyon olsaydı ülke olarak daha zengin ve daha iyi eğitimli bir Topluma sahip olurduk, gereksiz nüfus artışı ayak bağıdır, sorunlar üretir demişti, normalde sadece kendini çıkarını düşünen iş adamları,siyasetçiler köle-ucuz işçilerin çoğalmasını isterler nüfus artışını isterler ama adam doğru şeyler anlatıyordu.. TR'de hırsızlık başta olmak üzere her alanda suç patlamaları yaşanacaktır, idam diye ortalıkta gezen çürük zihniyetli bir kesim sosyoloji-ekonomi nedir , suç ve suçlu üreten toplumsal yapılar ...bunlardan haberleri olmadığı için daha çok boş konuşurlar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
@AmatörBisikletçi-01 soylediginiz sebeplerden zaten eşgal belli oldugu halde bulunmuyor demistim. Polisin çalinan bisikletten cok daha onemli isleri var. Su an devede kulak olan bir bisiklet belki ama hu ilerde buyuyecek arac ; kayip insan gibi daha baska seyler olacak ve biz o zaman da devede kulak diyecegiz çünkü Suc ve nufus artis oraninda hicbir zaman dususun olmadığı aşikar.
Ben bisikletim icin polise basvurma taraftari bile değildim aslinda. Es dost yada bir sekilde bulunursa almak icin bi basvurumuz soyleyecek sozumuz olsun istedim.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.