Kron XC 4000 kadro çatladı

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Yeni kadronuz hayırlı olsun. Daha önce de benzer bir durum olmuştu forumda, Kron yine sorunu çözmüş.

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ercan günes
Geçmiş olsun diyelim.. birde değiştirirken fark istemişler ne kadar aldılar? Ve kadroyu efor bisikletmi değiştirdi..??

Eren Yoloğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
115
Teşekkürler,evet efor değiştirdi,100$ dendi 100 liraya anlaşıldı,bu arada Ankara Güngörler Bisiklet'ten Burak arkadaşım çok yardımcı oldu,aynı zamanda Kron bayisi...

• Beğen
Tepkiler: Ali ERTURAN

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Kadronun sıfır fiyatı 350 TL civarı sanırım.100 TL ye yenilenmiş oldu.Bence bu avantajlı bir durum ki KRON firmasının sattığı malın arkasında durabildiğini gösterir.Bu da demektirki yaptıkları kadroya güveniyorlar.Kronun bu örnek davranışını takdir ediyor ve benim gibi kadro almayı düşünen gençler için de bir alternatif oluşturuyor.Teşekkürler KRON :)

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
teşekkürler kron yine tercihim tek bu sebepten dolayı kron olacak kadrolara söylenecek söz yok zaten süper:)

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
benim bildiğim ömür boyu garanti varsa kadroda kullanıcı hatası dışında bir sorun varsa ücretsiz değiştirilir. ben 100 lira değişim ücreti verdikten sonra ne anlamı kaldı garantinin ?

Eren Yoloğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
115
öyle tabi,biraz koydu bu 100 lira,miktar olarak değil,2007 kadro yerine 2009 gönderilmesinden kaynaklanan bir fark,ama 2007 kadro da az çok aynı fiyattan alıcı buluyor

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
ben izninle birşey sormak istiyorum benim 2010 kron xc 1000 var çatladı veya ortadan ikiye ayrıldı yine 100 lira değişim ücreti ödeyecekmiyiz?

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Ne anladım ben bu garanti işinden 100 lira ödedikten sonra,cidden saçmalamışlar..

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
galiba anladığım kadarıyla çatlayan kron daha önceki yıllara ait olduğu için bu farkı istemişler ama bu tüketicinin problemi değil aynı kadrodan gönderebilirlerdi 100 lira istenmemeliydi

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Aynı 2007 kadroyu gönderemeyip 2010 gönderiyorsa bu firmanın sorunu. O zaman aynısını bulup gönderseymiş. Fark almak ne demek? Garanti sisteminde ürünün aynısı verilir ya da artık üretilmiyorsa doğal olarak yerini tutacak bir yeni model verilir. Ben geçende bir mp3 çaları garantiden değiştirdim. Artık 1 gb'lık modeli üretilmediği için güncel 2 Gb'lık olan modeli verdiler. Normali de budur.

Eren Yoloğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
115
Aynı şekilde ben de böyle düşünüyorum,bayi olan bir arkadaşım ilgilendi değişimle,firmayı ilk aradığımızda 2007 kadro diye biraz umudumuzu kırdılar,arkadaş devreye girince benim firmayı arayıp ikinci ağızdan; ''ben böyle bir meblağ ödemem'' deseydim arkadaşımı hiçe saymış olurdum diye düşündüm,kabullendim.Ama önemli olan bundan sonra aynı sorunla karşılaşacak olan arkadaşlarımın burada yazanlardan faydalanacak olması.

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@eren yoloğlu

demek araya birisi olmadığında değiştirmeyeceklerdi, tamamen saçmalık, madem verme ömür boyu garanti. sonra neden yerli markalar desteklenmiyor diyorlar. ne destekleyicem böyle firmayı.

• Beğen
Tepkiler: M.öztürk

Eren Yoloğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
115
arkadaşım olmasa da alırdım kadroyu,fakat biraz uğraşmak zorunda kalırdım,en son ihtimal tüketici derneğine gidip durumu anlatıp devreye girmelerini sağlayabilirdim,dediğim gibi,deneyim oldu ve ben 100 lira ödemiş olsam da benden sonra kadrosu çatlayan,mağdur duruma düşen arkadaşlarım bu durumu göz önünde bulundurup ona göre hareket edecekler.

• Beğen
Tepkiler: M.öztürk