Kron internet sitesi ve bayilikleri

Scudo
Tepki
7
Bisiklet
Kron
(link)

Yetkili bayii ve servislerin adres bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz

NOT: Kron nihayetinde adam gibi bir resmi sayfa yaptırmış verdiğim linkten bayiler ve servislerle ilgili bilgi alabilirsiniz mesela kronun servis hizmeti olmadığı halde karabükte efor bisikletin 2 tane bisikletçinin kendilerinin haberi olmadan işyeri ve telefon bilgilerinin verilerek kron servisiymiş gibi göstermeleri ama en son yeniledikleri web sayfalarında en azından böyle bir şey yok hatta ben bana en yakın yerdeki bisikletçiyi arayıp kronun yetkili servisi olduğunu teyit ettirdim yani kısacası şu anda vermiş oldukları bayi servis listeleri güncellenmiş ve yenilenmiş durumda bunuda sizlerle paylaşmak istedim...

• Beğen
Tepkiler: Volkan Haşıl

M_Selim_A

Üye
Tepki
0
Erdem bey o sitede bayiler var. Ama kime sorsam(o sitedeki bayilerden 2 si de dahil.) 'servis sirkecide' diyo. Acaba kimsenin Avrupa yakasında sirkeciden başka servis var mı güvenip tavsiye edebileceği? (sirkecideki adamdan çok şikayet var. Kesinlikle bilginiz yeterince yoksa gitmemenizi tavsiye ederim.insan onun söylediği yalanlardan sonra doğrularını öğrenince bisiklet almaktan soğuyor. ötedeki salcanocu ise tam tersi:müşteriye değer verir. Bunlara bizzat şahit oldum.)
Teşekkürler.

Ali Emrah

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Atilla Bisiklet servisidir.
Gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz.

Üsame Y

Üye
Tepki
2
bence atilla bisiklete götürme. sonunda pişmanlık yaşarsın. ben kendi kronumu götürdüm değil yeterli ilgi, sağlam bakım bile yapamadılar. bakımdan önce olmayan bir sürü sorun yaşadım. sadece yıkama yağlama yapım bakım yaptık diye yutturuyorlar. saygı ve memnuniyet sıfır. bulabilirsen başka bir yere git.

Tepki
26
Arkadaşlar bugün bisikletçiye gittim ghost 2014'lere bakmak için elinde olmadığını kron xc 500 verebiliceğini söyledi bende ghost'un kadrolarına garanti veriyor kırılırsa sorgusuz değiştiriyorlarmış dedim kronda böyle ömür boyu garantili dedi kadrosu doğru mu bu?Kullanıcı hatası olsada değiştiriyor mu kadroyu maşayı vb.

B

BF Okuru

Misafir
Kullanıcı hatasıysa değiştirmez hemde hiç bir marka yani bir kaza yapıp ezilme kırılma olduysa en iyi marka bile değiştirmez....

B

BF Okuru

Misafir
Sevgili Bünyamin,
Bu kadar kadro, garanti vs. şeylere kafa yorma bence. Aklına yatan, bütçene göre, hoşuna giden, her hangi bir bisiklet'i al derim, bakıyorum forumda bisiklet alacak arkadaşların çoğu, kadro vs. şeylere kafa yoruyor, bu kadar araştırmaya değecek bir durum yok :) günün sonunda herkes istediğini alıyor, forumda açtığı konu boşa gidiyor, en dandik bisiklet'i de alsan o sana hoş gelir. Gerisi boş.
Yaşadığımız dünya da, satılan hiç bir mal, kullanıcı hatasından dolayı garanti kapsamına girmez, bazen istisnalar olabiliyor.

Tepki
6
Kron Bisikletin resmi sitesini ve Tekirdağ ilindeki resmi satış yerlerinin adreslerini nereden öğrenebilirim?

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
(link) arayın konuşun yardımcı olacaklardır

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Sural Bisiklet-Çorlu Kron bayii
(link) bu adresten de ulaşım haritasını görebilirsiniz.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Ben de Sural Bisikletten aldım Çerkezköy şubesinden. Çok yardımcı oldular.

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
Herkese iyi günler ben ikinci el bisiklet konusunda nelere dikkat etmemiz gerektiğini bu konuda tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum . Ikinci el bisikletin püf noktaları nelerdir

Tepki
28
Bisiklet
Sedona
konuyu hortlacağım lakin kron yaz bakımı için bisikleti götürmem gekiyor :( varmı yardımcı olabileceğiniz bir adres?

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@yaşar köse
Hangi semtten?

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Volkan Haşıl istanbulun neresindesin bilmiyorum ama bahçelievler nihat bisiklet iyidir eğer yakınsa oraya götür derim.

@Volkan Haşıl @yaşar köse bahçelievler nihat bisiklet diyorum sanada..ama not ekleyeyim akşamları erken kapatıyo sanırım çoğu zaman gitmeden önce aramanızda fayda var..

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@yaşar köse
(link)
Bu konuyu okuyun bence. Üşenmeyin Çelikoğlu bisiklete gidin. Bisiklet emanet edilebilecek nadir bisikletilerdendir.