Kron Crazy Hop mu Sedona X11 mi ?

selman24

Üye
Tepki
2
Kron Crazy Hop - Sedona X11 Sizce bu bisikletlerin hangilerinde Daha kolay hareket yaparm ? bide merak ettigim bişey daha var Su vites olayı : Vitesliyle mi yoksa vitessiz bisikletle mi daha kolay hareket yaparm ? ve vitesli bisiklet cok sorun ckarırımı ?
Bu işe yeni basladm ilk defa alıcagm icin ne iyi ne kotu bilmek isdiorm. smdiden cvplarınız için Tesekkurler...

Scudo

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
ikisi arasında da kalite olarak pek bi fark yok x11 2010 modelinde yapılan sağlamlaştırmalar nedeniyle biraz daha ağır bir kadroya sahip. kron ise piyasaya çıktığı günden beri aynı tasarımda her hangi bir gelişme yok.

• Beğen
Tepkiler: selman24
Tepki
15
ben x11 kullanıyorum evet biraz ağır ama vitessiz kullanabildiğin için güzel sağlam açılarıda güzel ben tavsiye ederim kron hakkında bilgim yok ama ağırlık sorun olmaz diyosan eğer sedona derim

• Beğen

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Öncelikle kolay yapacağın Kron Crazy Hopdur... daha hafiftir, x11e nazaran daha kolay öğrenirsin... Ancak sağlamlığa gelirsek X11

• Beğen

selman24

Üye
Tepki
2
yani en saglam x 11 diosnz peki aralarında kac kg fark vardır en fazla ?

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
renkleri güzel yapmış 500 tl :(link)

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@emircan Başbuğ06

o bisikletin üstünde street ile alakalı parçalar lastikler ve kadro, kadroda 2008 model x11 pek sağlam olduğu söylenemez. onunla street yapmak bildiğin intihar.

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
crazy hop benim bisikletim yeni topluyorum ama x11 daha yakışıklı olduğu kesin ömür boyu kadro garantiside var.

Berk Demirli

Aktif Üye
Tepki
62
Ömür boyu kadro garantisimi :) Sedona kendine çok güveniyor bu konu dogruysa.. Gürkan alır alır zevkine kırar sonra :p