Kron ''crazy hop'' kadro inceleme

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
vall belki yoğun olabilirsin ama ben artık dalga geçtiğinizi düşünüyorum söyliyim yani. gelir birazdan deniyor ancak 3gün geçti halen yok..

Scudo

Mert Altıkardeş

Daimi Üye
Tepki
130
zzz bu gun 4 cu gun oldu hala resim yok.Eksik koy bisikleti birşey olmaz :D

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
@gvenc_mtb

Adam niye dalga geçsin çalışan birisi erman abi işi gücü vardır.O bisiklete o adam binicek sonuçta ondan başkasınında görmesine gerekte yok canı isterse ekler istemezse eklemez.Eklicem dediysede beklemek düşer

• Beğen
Tepkiler: punkermanmania

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
bakın ben kendisini tanimıyorum resimler birazdan geliyyor dedi şimdiye 100 defa konurdu
dalga geçiyor demedim artık öyle düşünmeye basladım.
almayı düşünüyorum o kadrodan ancak tereddütlüyüm görmek istiyorrum o yüzden böyle birşey yazdım...
olabilir belkide insanlık hali yoğundur giremiyordur yada unutuyrdur
bilemeyiz...:

qatrio

Aktif Üye
Tepki
63
gelir güvençim gelir belki adamın hayatı senle benim gibi 2 pedal arasında deil rahat rahat topluyo keyif yapa yapa dimi. :)

Ayhan_Işık

Daimi Üye
Tepki
73
Kadro çok güzel bayldım inşallah bizimde yakında bütçemiz olurda böyle alırız.

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
arkadaslar gecikme icin cok cok ozur dilerim malum havaalaninda calismak bole bir sey, gece-gunduz kavrami yok.
Yorumlari okudum bu arada ;
tabiki bazi insalar dalga geciyo demis bazilari sallamadigimi ifade etmis,ama is yogunlugu !!
*sadece fren eksik kaldi , centerlocklu bir rotor gerekiyor , kullandigim fren avid bb5 mekanik .

*lastikleride maxiss holly roller yapıyorum isallah ay sonuna kadar .

http://img150.imageshack.us/img150/6365/bike1z.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/4125/bike11.jpg

http://img294.imageshack.us/img294/6766/bike2p.jpg

http://img150.imageshack.us/img150/2049/bke3.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/5254/bike12.jpg

bu arada kadroyu herkese oneriyorum , gercekten hafif ve saglam
mukemmel derecede test edemedim ama bugun semih ile beraber surmeye cıkıcaz . yorumları eklemeye calısıcam .
saygılarımla

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
Ben olsam sadece arkaya fren takardım eğer istanbulda yaşıyor olmasaydım hiç takmazdım :D

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
bencede ön frensiz çok güzel durur..şuan bisiklet çok güzel duruyo.. sadece maşa hoşuma gitmedi..130 biraz çok gibi..100 lük bi maşa tam olurmuş hani :rolleyes:

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
güle gülekullanmanız dileğiyle...

anlayışla karşılıyacağınızı tahmin ediyorum ki
sizide bukadar uzun bekletseler sizde benim gibi düşünüceksinizdir...
anlayabiliyorum yoğunluğunuzu havalimanında calışmak gercekten zor biliyorum nasıl olduğunu...

kusura bakmazsınız umarım..
hem sayenizde yeni bir kron crazy hop almaya karar veren biri oldu:D

bu arada hemen sorumuda sorayım:)
SS olmasından memnunmusunuz??
gidon markası ney acaba??=)
maşanız 130mm lik nasıl rahat oluyormu street yaparken??

genel anlamda bir değerlendirme de yaparsanız sevinirim tekrar hayırlı olsun güle güle binin...

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
*Guvenc simdi ss olmasından memnunum , fakat ss konusunda uzun yol biraz yoruyor , binecegin yer ve evin arası uzaklık fazla ise ilk baslarda gercekten cekilmez ama sonra performans olarak alısıyorsun . ama vites atma , arttırıcı bozulması gibi sorunlar yasamıyosun . ben sahsen memnunum .

*gidon markam FSA . gercekten cok guzel bir gidon .

*130 luk masa su anda benim icin bir problem yaratmadı . aynı zamanda kendimize gore kucuk bir kac dirt rampamız var . oradan yaptıgımız atlamalardan sonraki inislerde de baya bir ise yarıyor . fakat 130 agır bir masa . bundan sonra 80 veya 100 e gecersem daha rahat olabilir diye dusunuyorum.
ama hem street hem dirt jump yapıyorsan bence 130 luk duro fiyat / performans yonunden baya bir tatmın edıcı .

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
teşekkür ederim
bu yıl ilk defa bir işte çalışmaya basladım ve ilk maaşımla birşey almak istiyorum=)
su anda halenkararsızım ya xbox 360 yada kron crazy hop kadro ama halen net bir karar veremedim... ancak galiba diğer aya sarkıcak iş nedeniyle bende cok binemiyrum bisikete eylül başına kadar süreceği için sanırsam önümüdeki ay alıcam=)=)
yanlız cok beyendim gercekten...
be duro nun 100mm liğini düşünüyorum...
cok güzel olmus güle güle kullanın...

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
guvenc bence xbox 360 alirsan surekli onun basında takılıcaksın ılerde baktıgında bu sana bırsey kazandırmayacak , ama bır bısıklet yaparsan hem dısarı cıkarsın hemde ılerısı ıcın kendıne guvenlı bır hobi edinmis olursun, gun dogmadan neler dogar ;)
benım dusuncem bu yonde , bosver xbox falan once bısıklet yap ;)

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
ya bisiklet konusu biraz karışık oyüzden emin değilim
uzun yol yapmaya basladım turlar faln simdi bu kadroyu alırsam nolucak arazi sürüşü yaparken zorlanıcam ama sonuçta bu kadroyu kırmak zor:D bilmiyorum o yüzden böyle bi ikilemdeyim XC disiplinide zevkli geliyor ancak street ve FR ın heycanı adrenalini XC de çok yok bilmiyorum o yüzden bi maaş alalımda o zaman artık karar vericez:D

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@gvenc_mtb

bisikletini vitesli yaparsın. iki farklı uzunlukta sele borusu alırsın. kısa olanın üzerine sağlam bi sele uzun olanın üstünede xc selesi takarsın. turlara gittiğinde uzun seleyi takarsın street yapıcağında kısa seleyi takarsın. böyle yapan arkadaşlarım var.birde ben ss le bile bazı turlara katılıyorum. fazla uzun olmasada 20km civarındaki turlarda pek bi sıkıntı olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: punkermanmania

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
tavsiyeleriniz için teşekkürler..
ama düşündüm karar verdim ben bu ay değilde önümğzdeki ay alıcam kadroyu
çünkü eylül başına kadar çalışıcam ve bu arada benm bisiklete binmeye hiç vktim olmuyor en son iki hafta önce gezi yapıldı orada bindim düşünün artık:D
oyuzden bu ay bi x360 alıp bide gerekli şeyleri alıp geçmeyı düşünüyorrum kask faln...
ama eylülde büyük bir geri dönüşle:):) extremin doruk noktasına cıkıcam:):):)