Kızla ne konuşulur?

Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Benim sana tavsiyem her zaman için kendin olmaya bak, eğer zaten kişilik karakterleriniz birbirinizle uyumu yakalarsa bunu kolayca anlarsın. Olmazsada arkadaş olarak takılırsın ;) .

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
:brutal324 O bir şey değilde sorunu büyütmemek gerek zaten bır kızla konuşulmıyacak çok sey var arkadaş olarak da tanıyormuşsun bilirsin nelere ilgisi olduğunu (mesela tiyatroyu seviyorsa bu konu hakkında bilgi edin ortak nokta yoksa bile zamanla yaratılır) en güzel yönü de bu :)

Tepki
40
konuşacak hiçbirşey bulamadıysan hayallerinden bahset ve onuda dahil et :)
örnek bisikletle türkiye turuna çıkmayı düşünüyorum dersin sonra istersen beraber çıkabiliriz kamp yaparız , yeni yerler görürüz , şöyle olur böyle olur olumlu yönlerinden bahset oda birşeyler katarsa çok güzel bir muhabbet olur.
bisikletle türkiye turu örnektir kızın hoşuna gidebilcek birşeyle denersen daha olumlu sonuç alırsın :)

belki sana anlamsız gelebilir ama genelde hayaller kızların hoşuna gidiyor , kızlarla çoğunlukla sadece bu hayal konusunda konuşarak aramı yaptım ilişkini ilerletmek istiyorsan denemeni tavsiye ederim , hakkında hayırlısı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Fırat7

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
iyi hoş herkes sana tavsiye veriyorda kıza kim tavisye verecek..:)

• Beğen
Tepkiler: Fırat7

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.080
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuşmak kolay, ilk başlardan zor olabilir belki ama zamanla konu konuyu açacaktır bu kısmını pek dert etme. Asıl önemli olan kısım ona hoş görünmek için olmadığın biri gibi görünme, sonradan çok sıkıntısını çekersin. Yok çok değiştin, eskiden böyle değildin ıvır zıvır tamamen insanın başının etini yiyecek muhabbetlere maruz kalırsın. Böyle olunca da ilişki bir şeye benzemez olur ve ayrılık kaçınılmaz kalır. Karakterinden ödün verme, zaten senden hoşlanıyorsa seni öyle de kabul edecektir ;)
Biran önce de ona karşı olan hislerini anlat, arkadaşken uzayınca ya olmuyor ya da olsa da yürümüyor.

• Beğen
Tepkiler: efe.drngl

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Kardeş sen yine iyisin, ben bugün 20 yaşına girdim, üni. öğrencisiyim. Makina Müh. de sadece bir kız var :D Hazırlıkta birşeyler oluyordu, şimdi hala oluyor gibi ama karar veremiyorum omu bu mu diye adam gibi de tanımıyorum birtanesini :D, bu işler nasip işi tipe, paraya çok bakılmaması gereken işler. Hayatım boyunca kimseyle çıkmadım (ilkokulu saymassak) benim tek aşkım ki o benim biricik tek ezeli ve ebedi aşkımdır ve ilerde bir meslek olarakta düşünebildiğim tek spor dalı; Bisikletçilik. :). Ama merak ediyorum doğrus nasıl birşey diye, birine de aşık olmak istiyorum ama yok abi olmuyor bende bir sorun var bence. Yani sen bilirsin ama tek birşey diyeceğim eğer bir tehlike yoksa ;) acele etme derim tanı tanı tanı. :)

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
bak tecrübe konusuyor burda sözlerimi dikkate al : )

kızın üstüne gitme , kendini ona beğendirmek için çırpınma , kendin ol , cıvık olma , bi ağırlığın olsun , ama çok düz bi adam da olma : ) yerine göre eğlenceli ol ... yalan söyleme aslaa ! tartışmaya girmeee , alttan al hep ... ama alttan alma da bir yere kadardır , kendinden ödün verme , hiçbir zaman gurur yapma , sen efendi saygılı ol sadece ... Onun dışında yapabileceğin birşey yok . Bunların dışında yapacakların zararına olacaktır ...

Cem Kılınç

Daimi Üye
Tepki
201
Bunlar yaşayarak öğreneceğin şeyler Fıratçım.
Dene, hata yap, öğren;)