Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kızımla Trans Kaçkar 2001 Fotoları

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.148
(link)

Arkadaşlar yukarıdaki link dağcı-yazar-bisikletçi arkadaşım Haldun Aydıngün'ün sitesindendir.

2001 yılında yaptığımız "çoluk-çocuk" gezimizden fotoları görebilirsiniz.. Fotolar Haldun Aydıngün'e ait. Selena benim, Bengi de Haldun'un kızı...
Gürsel

Scudo
keyifle okudum fotoğrafların altındaki küçük notları, fotoğraflar için de haldun abimize teşekkürler.

biz daha kız arkadaşımızı treking konusunda ikna için takla güvercinleri ile yarışırken minik kızlarınızla yaptığın kaçkar faaliyetine de çoook özendim.

• Beğen
Tepkiler: akinm
Ne diyeyim abi.. Haldun abinin ellerine sağlık .... Haldun abiyle Eskişehire dia gösterisi için konuk ettiğimizde tanışmıştık... Gürsel bey görürseniz bizimde selamlarımızı iletin lütfen ...Haldun abiye ..

Bizde o yaşlara geldiğimizde devam edecekmiyiz bu işlere bilemem ama .. 8 senemize giriyoruz dağcılık da... Ben belki murat dan şanslıyım benim hatun da dağcı... Haldun abi 25 inden sonra genelde insanlar bu sporu bırakıyor demişti 2002 de .......2006 dayız devam...

Aslında aklıma geldi yav.. bi dia gösterisi daha yapsakmı haldun abiyi çağırsak eskişehir e.. ne dersiniz Gürsel bey, arkadaşlar bu işe .. Şu dialardan bizde bol bol faydalansak.. Haldun abide 70 li yıllardaki dağcılık dialarıda vardır..

Sevgiler

Barbaros

Selam Barbaros..
Evet ne güzel olur böyle bir organizasyon..
Halduna iletirim..Bir bisiklet/outdoor etkinliğini de birleştiririz belki..
Bu arada benim İstanbul, KadıköyLiman kahvesi'nde Eco Challenge video ve dia gösterim var..Tarih: 10 Mayıs Çarşamba, 20,30, Liman Kahvesi.
Gelebilenler olursa sevinirim..

Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Vay abim işte burda biz ızdırap çekiyoruz...Paranın şanına koyamadık ki.. zamanımızı satın ala bilsek... hafta içi istanbula gele bilsek....İstanbul bunun için güzel ..her türlü etkinliği bula biliyorsun... Hafta içi olunca işte çız etti gene içim.. iş güç.. biz gelemiyosak biz de sizi getirmeye çalışırız..napalım...

Ben buradaki dağcılık kulubundeki arkadaşlar konuşup organizasyonu ayarlamaya çalışıyım... siz bana gele bileceğiniz tarihi iletirseniz durum değerlendirmesi yapa biliriz öncelikle...Eskişehirde EFSAD var eskişehir fotogracılar derneği.. oraylada görüşüp planlı bir organizasyonda yapabiliriz....alternatif çok.. gibi.. vs vs..

(link) bana Yüzüklerin Efendisi filimindeki Yüzük Kardeşliğinin dağdaki görüntüsünü hatırlattı :)

Selena ve Bengi nin çok şanslı olduklarını söylememe gerek yok sanırım.

çok güzel bi gezi olmuş.doga harikası manzaralar.tertemiz bi sabaha uyanmak kimbilir nasıl da güzeldi.paylaşım için teşekkürler.ne şanslı kızınız bu yaşda böyle bi yaşam çok eglenceli olsa gerek.kızınızıda yerime öpün lütfen...

çok güzel bir gezi olmuş.kızınızın yerinde olmak isterdim:)

@derya.k

Hepinize ilginiz ve güzel mesajlarınız için teşekkürler..
Gerçekten çok güzel anlardı. Kızım o zaman 4,5 yaşında olmasına rağmen 1 hafta boyunca hiç bir şeyden rahatsız olmadı, buzul göllerinde/derelerinde yüzdü ve hiç hastalanmadı.(Ben cesaret edemedim soğuktan) Sırtımdaki seyahati sırasında yaptığı esprilerle tüm ekibin motivasyonunu sağladı.

İşte size kızımdan yeni yıl mesajı. (Diğer tüylü kızımızla birlikte:)) Derya bu özellikle sana.. Belli ki aynı tür dostlarımız var..:)
http://img177.imageshack.us/img177/9229/mutluyllarlu3.jpg

Bu da Selena'nın tırmanışa merak sardığı yıllardan (!) kalma bir fotosu..(2003)
Emniyetsiz tırmandığı bu duvarda bıraksam tepeye kadar çıkacaktı. Ondan çok daha büyük erkek çocukları kıskançlıktan aşağıda "kudurmuşlardı":)

http://img110.imageshack.us/img110/5564/selenatrmanjq0.jpg

Gürsel Abi ne güzel ya.bende kızınızın yerinde olmak isterdim.evet fotografdaki benim oglum tommy.kucagımda büyüdü.anlamışsınız.ilginize teşekkür ederim.sevgiler...

@H.Can DEMİREL
Merhaba Can bey..
Kızınız Gizem de çok tatlı..Allah bağışlasın.. Hem ne mutlu size, beraber biniyorsunuz. Selena küçücükken, beraber kamplara gidiyorduk..Daha yeni yürümeye başladığı zamanlarda çadırda yalnız yatıyor, gece vakti ormanda dolaşıyordu..

Fakat kızım her türlü sporu iyi yapıyor da beraber bisiklete binmeye çok az zamanımız oluyor. Umarım ileride daha çok beraber bineriz. Bu biraz zor olacak çünkü hem okula hem de konservatuar piyano bölümüne devam ediyor..Piyano da çok zaman ayrılması gereken bir dal..Neyse ki spor yapmayı da çok seviyor.

Selamlar, kızınız, eşiniz ve sevdiklerinizle mutlu yıllar, iyi bayramlar.

@derya.k

Selam Derya.. Tommy çok asil bir köpek belli.. Bizimki acaip oyuncu.. Durmadan bir oyuncağını getiriyor alıp atmamızı bekliyor..1,5 yaşında. Baştan evde köpek beslenmesine pek sıcak bakmamıştım ama şimdi 2. bir evlat gibi oldu.

Selamlar,
Mutlu bir yıl ve bayram dilerim.. (Herkese de tabii ki:)

Back