Kıyı Kıyı Türkiye Turu

Scudo
Tepki
94
trekking turlarında da her gezdiğimiz rotaya hüzünlenirdim bir daha gelemem buralara ,yaş geçiyor derdim ,şimdi de sizin turlarınıza bakıp (sürükleyici bir filim izler gibi okuyup ) sonra da OFF OFFFFFF diye iç geçiriyorum gidemiyeceğim rotalar ama hayali var .sizlerle gezmiş gibi oldum gezmeye ve yazma devam edin sağlıkla bol pedallar:)

Ercan Saygılı

Forum Demirbaşı
Tepki
767

Özetle: Özentiler ve egonuzla değil,yüreğinizle binin demek istiyorum bisikletinize.
Küçük ayrıntılara takılmadan kenetlenin..Bisiklet dostlukları oluşturun ve düşün yollara demek istiyorum...
Yaşadığınız çevreyi,dünyayı ve kendinizi keşfedin diye haykırmak geçiyor içimden.
Rakamlara takılarak kilometre tüketmeyin. Farkında olun geçtiğiniz her metrenin. Algılayın, anlamaya çalışın, tanıyın, gözlem yapın demek istiyorum..
Rüzgarı, güneşi, toprağın ve denizin kokusunu, bitkilerin kokusunu çekin içinize..
ve mutlaka okuyun. Bulabildiğiniz her şeyi okuyun. Araştırın, İnceleyin.
Köhnemiş öğretilerin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.Sorgulayın yaşamı.Muhalif olun demek istiyorum..
Bakın göreceksiniz hayat daha yaşanılır olacak..Daha renkli ve keyif dolu olacak..
Yaptığım turlarla bunları söylemek için buradayım.
Yaşam insana bir kez tanınan bir şans. Bu şansın iyi kullanılmasını önemsiyorum.
Zaten zeybekliğin farkındaysan eğer,Türkü tadında yaşıyorsun hayatı..
Selam ve sevgilerimi yolluyorum Bursa'dan

İbrahim yazdıklarınız temennileriniz bakış açınız gerçekten muhteşem teşekkür ederim. Bursa'da 2 defa karşılaştık ama tanışma fırsatım olmadı, 3 olmasına müsade etmiycem görüşmek üzere pol pedallı günler.

Tepki
98
İsim
HAKAN
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
okurken ve seyrederken çok büyük keyif aldım,çok güzel hayaller kurdum ve inanın bende sizinle pedalladım o yolları.teşekkür ederim.saygılarımla.

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@Ercan Saygılı

Selam Ercan..
Avatarını inceledim foto küçük ya pek detay yok.
İki kez karşılaştık.Tanışamadık demişsin. Biri Rotary kulubünün Mütareke yıldönümünde düzenlediği biisiklet etkinliğinde olabilir.İkincisi nerde diye düşünüyorum. Pazar turlarında mı?
Bursa Dsi deyim ben. Oradan ulaşabilirsin isimle.Görüşmek üzere

Ercan Saygılı

Forum Demirbaşı
Tepki
767
Öncelikle ilk mesajım da İbrahim diye hitap etmişim özürdilerim, sadece bir yazım yanlışlığı lütfen yanlış anlaşılmasın. İbrahim abi diye hitap etmeyi daha uygun görüyorum sizin içinde bir sakıncası yoksa, hurriyette bisikletcinin önünde görmüştüm sizi benim ufaklığa bisiklet antremanları yaptırırken o inat ediyordu o tarafa gitmicem diye bi bende bir türlü onu bırakıp gelemedim yanınıza herhalde tura gidiyordunuz.Görüşmek üzere iyi günler.

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@rasit
Selamlar Rasit
Hayal etmek her zaman gerçekleşmenin ilk adımıdır. Hayal ediyorsan gerçekleştirmemen için hiç bir sebep yok demektir. Ayrıca gerçekten de çok güzel bir coğrafya.

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Üstadım hakikaten keyifli bir seyir güzerrgahı yaptığınız hat. Düşlerimin ilk gerçekleştiği yerlerden biriydi Akdeniz ve Ege hattı.
Mersin Antalya arasındaki hatta bir bisikletçi için inanılmaz keyifli yerlerden, o bölgeyi de tamamlayın derim ben.

Yüreğim ve Sevgimle

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Baştan sonra emekle,alın teriyle ama en çok zerafet ve alçakgönüllükle yapılmış harika bir tur olmuş. Bazen tur yapan arkadaşlardan rota bilgisi,mesafe ya da tura ilişkin anlatım beklediğimizde bundan rahatsızlık duyabiliyorlar. Oysa amaç yapılan turun fotoğrafını koyup teşekkür almak değil 10 yıl sonra da okunsa keşke ben de orada olsaydım dedirtecek turlara ve yazılara imza atabilmekte. Yazılarınıza değer biçmek haddimiz değil ama bence muhteşem bir anlatım olmuş. Bursa'ya gelmek için ne güzel bir bahane bulduk kendimize,
Selamlarımla,

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
@umutkahraman

Selam Umut Kahraman..
Gerçekten de bu turun önemi çok sıradan bir bisikletle yapılmış olmasıydı. Yani güzel bir tur yapmak için mutlaka bilmem kaç liralık pahalı bisikletlere ihtiyacımız olmadığının altını çizmek için yeterli bir örnektir bu gezi. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Selamlar Ibrahim Bey,

Yazilarinizi okudukca ne kadar yanlis yaptigimi anliyorum.Yapilan etkinlikleri yaziya dokmek ve resimlendirmek bambaska bir tat.Kalicilik sagliyor ,baskalarini imrendiriyor ve harekete geciriyor.Eski resimlere bakmak gibi yeniden yasatiyor.

Sizleri okudukca artik notlar almaya ve fotograflarimi kendimin cekmesi gerektigine inaniyorum ,
Gelibolu , Canakkale ve Izmir arasini bende yapmistim insallah bir an evvel resim koyma islemini ogrenip buraya tasiyacagim. Tesekurler paylasimlariniz icin.Bizleri tesvik etmeye devam edin.