Kıyaslama (Miwok 1053 D-Miwok 1053 V)

Gültekin ATALIK

Aktif Üye
Tepki
68
mehmetcim mesajını aldım. bugün eskişehire gidicem yarın akşam dönücem. yarın akşamdan sonra msn'den konuşuruz. ben sana ordan yardımcı olabilecek birilerinide ayarlamaya çalışırım tamam mı?

• Beğen
Tepkiler: MehmetÇulha
Scudo

MehmetÇulha

Aktif Üye
Tepki
14
@Gültekin ATALIK

çok sağolasın abi ben oralar sabah cok erken gitcem ama pazar günü açık olmaz a ona üzülüyorum :(

alkankoca

Aktif Üye
Tepki
28
mekanik disk hiçbir işine ayramaz sadece fuzuli ağırlıktır zaten wihistle'nin kadroları ağır illa disk olsun diyorsan hidrolik al bence

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Araziye, daha doğrusu çamura girmiyorsanız V fren almanızı öneririm:) hem biraz daha hafif, hemde pratik, turlarda lastiği patlayan disk frenli arkadaşlar, iki saat uğraşıyorlar, yok sürttü yok ses yaptı diye;)
Birde firmanın verdiği ağırlıklara ben pek inanmıyorum zira iki arkadaşımın sahip olduğu bisikletler tartılırken oradaydım, hele bir tanesi, sele altı çanta, far, stop kıvır zıvır derken 17.700gr. geldi:D gözlerime inanamadım:)

Gültekin ATALIK

Aktif Üye
Tepki
68
Mehmet msn'e ekledim seni. Benim adresim t_****6@hot***.com şeklinde. genelde çevrimdışıyımdır. sen yaz bişeyler ben cevap veririm. konuşalım ayrıntıları istersen.

Gültekin ATALIK

Aktif Üye
Tepki
68
abicim sana msnden numaralarımı yolladım. şu yorum hakkımı doldurayımda özeldende atarım numaramı