Kıstırdığı bisikletliden dayak yiyen kamyon şoförü

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
Içimdeki çocuğun muziplik yapmasina engel olamıyorum. Şimdi birşey söyleyeceğim , yanlış anlaşılacak. Neyse Beşiktaşlılar anlamıştır. :D:D:D:D

Scudo

hgercek

Daimi Üye
Tepki
840
Bizim comar esnafi sumuk gibi yere yapistiran irlandali turisti getirdi aklima :D Dayida da irlandali kani mi var acaba

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
limbik sistem ya da ilkel beyin. sürüngen beyin diye de geçiyor. eğer içinizde, öfke veya panikle ani bir şey yapmak geliyorsa, 10 saniye kadar bekleyin. çünkü, olayın detayı, kortekste incelenip, dır oğlum acele etme yada hooop karışma diyene kadarki geçen süre yaklaşık bu kadar. yiğitliğin 10da 9u kaçmaktır. böyle bir durumda, kovalayan adamın korteksi çalışana kadar kaçmanız lazım. bu yöntem de fena değil, yavuz hırsızın ev sahibini bastırması eğer fiziksel olarak yeterliyseniz ve şartlar olgunsa yapabilirsiniz. zira karşıdaki adam ilkel beyniyle hareket ediyor. abi ne var, açıklayabilir miyim, bişey mi oldu gibi yaklaşım ise yapmamanız gereken çünkü karşıdaki adamın duyuları ile düşünen korteks arasındaki kapı o ara kapalı, kafayı ya da sumsuğu yersiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hamlet2006
Şu irlandalı arkadaşla transfer görüşmelerine başlasak mı... :D
şunu da belirteyim, bisikletli kesin boksör, şaka değil söylediğim. Çok temiz ve tek vuruş, tam hedefe... :koptum:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
bende uzun süre boks yaptım ama daha trafikte kimse ike kavga etmedim. strava profil fotoğrafım da boks eldivenleriyle olan bir fotoğrafım var hatta :)

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hgercek
O irlandalı Kuveyt asıllıydı sanırım yani olayın İrlandalı kanı ile ilgisi yok :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@srdrmrs
savunma veya saldırı sporları yapanlar, bedenlerini geliştirirken, ruhlarını da geliştiriyorlar. biliyor ama uygulamıyorlar. üstün insanlar bir nev'i. benim kaç yakın dövüş bilen arkadaşım, asla kavgaya gönüllü, dalkılıç katılmaz. haksızlık varsa ve haklı olan mağdur da oluyorsa, o zaman devreye girip durumu eşitlerler bazen haksızın tarafına doğru ibre sapar, haksızın burnu kırılır vs.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir bisikletsever ne kadar sadist,psikopat bir ruh haline bürünebilir.Tabiki önümüzdeki hafta düzenlenecek Strade Bianche'de kar yağması için dua ederek:krnz:

Yağmur altında bile böyle

190273

190274

Bir de kar yağarsa ne olur tadından yenmez.Kafa göz kopar.Acının doruk noktalarına ulaşırız.:ssrtcbya: En şiddetli yarış bu olsa gerek.190276

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cazci
O fırsatı vermemeyi yeğlerim zira forum bunun için pek müsait :)