"kış sezonu hafta içi ve hafta sonu antreman turları çalışma topiği"

B

BF Okuru

Misafir
(link)

120 km lik çerez rota yalnız sorun şu ki aynı yerden dönme olayı, ben dönüş için bi rota çıkaracağım evet bu yukardaki sadece gidiş olur ,,

kışında olabilir bura,,

ve dönüş 57 km ..

(link)

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
kış sezonu ,,,

etaplar

1- bıçkıdere-kurtdoğmuş demirbaş olarak kalacak kış topiğinde müsait pazarda gideceğiz...
2- kısa mesafe olarak polinez gündeme gelecek kavacıktan gireceğiz hekimbaşından çıkacağız üsküdardan çıkış yapacağız ..
3- kara burun avrupa yaka 117 km ,,,

B

BF Okuru

Misafir
evet adem dostum,
seni bu topiğin genel müdürü yaptım kış sorumlusu sensin, önerilerini bekleyeceğim ve mesajlarını avrupa yakadan çalışacak adamlar ile karaburunlarda kışında olacağız bu olayın sorumluluğu senin avrupa yakadan sadece özer ve atom kamil gelir
evet arada sırada kanki özkan ve enver babo takılır,,
evet avrupa yaka 119 km yazıyor bana karaburun bu iyi 100 artısı var hepsi 135 km eder
100 km bana bıçkıdere yazıyor göçbeyl yolu tabi ,sana 100 artı var böylelikle ödeşmiş oluruz anadolu yaka bıçkıdere -kurtdoğmuş avrupa yaka karaburun etaplar artık demirbaştır geriye ne kaldıki zati diğer etapları zorlamanında hem anlamı kalmadı hemde kışın daha uzun etap olmaz ..evet bu topikte sana sürekli mesaj atacağım kışın senle durmayacağız..

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe
genel müdürlüğüde kaptık :) abi başka etaplar avrupa yakada balaban olabilir, ormanlı olabilir. buralarada bir ayar çekebiliriz, ormanlı size çok yazar ama.

B

BF Okuru

Misafir
@adem dualı

şimdilik kış tarifiesi bize yeter senin için kurtdoğmuş terso oluyor ise yapmayız ama bana karaburun terso olmaz saat 07.40 da senle buluştuğumuz gibi iki tabanca basarız anımallah 57 km yi yer bitiririz 199 a bağlarız, ama dönüşte ben arnavutköy üzerinden esenler ve oradan çevre yoluna tek dalarım oradan beşiktaş ,kışa karaburun olacak esas kışın o etap iyi olur,,özer kurtdoğmuşa gelmek için çok erken kalkıyor idi,ama karaburuna rahat yetişiriz...atom kamile bence terso olmaz herhalde kurtdoğmuş,
evet uzaktayız hep, ama bi şekilde buluşuyoruz,,

B

BF Okuru

Misafir
adem aklıma ne geldi,,
şimdi kasımda çıkış saat 08.30 bostancı ve şile rampaları keza bıçkıdere rampaları ve kurtdoğmuş girişe kadar 54 km basmaca ve oraya erken varmaca en çok 2 saatte almaca . ve 10 dakika mola 9 km offroada dalış
şimdi 08.30 artı iki saat 10.30 kurtdoğmuş girişi ,ben 28 de yavaş indiğim için taş çatlasa 1.5 saatte offroadu geçerim ne etti saat 10.40 başlama ,en geç 12.30 da offroad biter ve direk istanbul bulvar yolu ikinci mola yerine varmaca ora aydos cafe,,
saat en geç 14.00 de aydos cafe de toplanmaca ve tur biter...kışın böyle olur,,artık kurtköyde beklemece olmaz , yalnız erkan gelirse ve tabi atay dostumda direk biz göçbeyli yaparız orada 10 dakika mola ve direk istanbul bulvar yolu ve aydos kafede iş biter, bu etap kışın olacak ve ayrıca karaburun,
karaburunda tam ring oldu ve etaplarımız hazırdır,,

B

BF Okuru

Misafir
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1239612_633233410042570_2056896122_n.jpg

kışın tavşanlıya gitmekte var amasıda var,,

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
Hafta içi mümkün değil ama haftasonları elimden geldiğince gelmeye çalışırım ben de. Kışlık kıyafetleri almıştım zaten. Yağmur kar durduramaz bizi :)

B

BF Okuru

Misafir
@Çağrı Soylu

evet müsait gün bakacağız ve havada önemli yağış olmayacak kısalar olacak ,,

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
tavşanlı güzel olur ama amasıda var kudret abi :)

B

BF Okuru

Misafir
@adem dualı

aması biliyorsun yalovadan deniz otobüsü senin içinde yenikapı lüks feribot zırt pırt kafalarına göre saat uygulaması yapan ido ,,bunlar sabıkalı kuruluşlar artık evet metrobüste aynı şekilde bu ido yüzünden kartepe ve tavşanlı güme gidiyor,,
geriye bize tek seçenek kalıyor ondada sen anadolu yakada bende kalacan ve bizden saat 04.00 de çıkacağız nereye kartepe otele ama kışın zor tabi ,nisana bakmak lazımda ama bisikletlerin performansları asla yeterli değil 44 diş ile kartepe hammallıkki bunu 215 km de anladım ,,,zati biliyordum bile bile kartepe aşkına lades yaptım bana 48 diş lazım ..bu bisikleti modifiye edeceğiz malesef kelepçeli ön aktarıcı olacak ve 48 diş slx ayna kol ruble sram 9 ve yeni zincir gitti 1000 lira..

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
direkt izmit üzerinden gidilir ama 48 dişten aşağısı kesinlkle kurtarmaz, ve 44diş kesnlkle yetmiyor artık abi.

B

BF Okuru

Misafir
@özer çankaya

hafta içi senle karaburun ,özer ikili çalışmaca yaparız ,,

B

BF Okuru

Misafir
@adem dualı

kurtarmazki ne kurtarmaz zaman geldi çattı devireceğiz sürati para yok,,pedal artık boşa dönüyor 44 dişin üstüne basacağım vücut istiyor gitmiyor bisiklet,,,

:evil::evil:

B

BF Okuru

Misafir
evet adem,
korsan hasan kışın bizi silkeleyecek karaburunda ona zati yetişemeyiz 23 hacim 50 diş şimdi bu gün korsan hasanın lastiği patladı, ama sen gördün iyikide gördün, ben görmedim beni uyarman iyi oldu ve durduk,,zati performans yapılmıyordu dönüşte,,
evet kışın karaburun olacakta ama bu senin dizi ne yapacağız ,,,bu arada ümit çok iyi idi 26 da dönüşte bile kesilmedi..

B

BF Okuru

Misafir
anadolu yakadan bakacağız ,evet atay her zaman gelemeyebilir ,ve erkan artık serbest ister gelir yada gelmez ,,
bahtiyar zati serbest idi ,ogün zati hiç yok,,
şimdi korsan hasana face den orta kanaldan mesaj atacağım ve karaburunu örgütleyeceğim iki kişide yapabiliriz ,ümit hasanın takımında ,anladığım kadarı ile hasan bayağı sıkı bi ekip oluşturdu, evet bu topik hasan ile ortak gidecek öyle gözükmekte,,

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Specialized
Abi yazin vakit bulabiliyorum ama kis geldimi kizin okulu vs derken programa uyma konusunda sikintilar cikiyor.Ben genede takip edip firsat oldumu size katilacagim.Kis donemini sallarsam o kadar km cope gidecek sil bastan olacak gene.

B

BF Okuru

Misafir
@M.atay

atay dostum,
bahtiyar ile durum aynı evli olunca haklısın çoluk coçuk ,bu bisiklet sporu genç işi , ama evli olunca bi de çocuk olunca bisiklete vakit ayıramazsın ,pazar günü evlad ister hanım ister pazar gezisi ,evlilik bana göre değil idi kafaya yazmış idik bunu 20 yaşında ,müzisyen adam özgürlüğüne düşkündür , benim için evlilik kafese konulmak gibi idi, tabi bu beni bağlar ,,