Kırşehir

Scudo

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Forum'a ilan vermeyi beceremediğimden dolayı Sahibinden sitesine ilan vermiştim. 54001036 numaralı Scott marka bisiklet. Kesin görmüşsündür ama hatırlatmak anlamında bir göz atıver istersen.

Salih Çadırcı

Aktif Üye
Tepki
32
Ben teşekkür ederim Erkan Bey.Hayırlı aramalar inş. gönlünüzdeki bisikleti alıp kullanırsınız.

ABC ABC

Üye
Tepki
26
İsim
Alparslan Güvenç
Bisiklet
Kron
Hafta içi sabah turlarımız saat 05.45'te dir ve herkes davetlidir.Kırşehir'e gelirseniz veya yolunuz geçerse uğrayın tanışalım...:)

• Beğen
Tepkiler: Ayhan Şahan

yakup emre

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Bende 26" NG650 var acaba sizinle turlara katılabilirmiyim 15 yaşındayım ve kırşehirde yaşıyorum

ABC ABC

Üye
Tepki
26
İsim
Alparslan Güvenç
Bisiklet
Kron
Tabiki. Bisikletin ne olduğu hiç önemli değil. Sabah 6'da Ziraat bankasının önünde toplanıyoruz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
@adnan kahveci

Her gün sabah turu oluyor 6'da gelirseniz yarın da var Cacabey Meydanında buluşuyoruz.Akşam turları olmuyor bizde sabah oluyor sadece.Yarın gelmenizi isteriz.İyi akşamlar.

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
@ayhan1

ayhan sabah gelemem...7 de servisim geliyor..iş çıkışı (saat 18:00 da)50-60 km lik tur yapıyorum.dilerseniz katılırsınız...

Tepki
0
Merhabalar şehirler arası bisiklet turuna çıkmak istiyorum ancak tek başıma sıkıcı olacağını zannediyorum. Benim gibi vakit sıkıntısı olmayan en az 1 arkadaş arıyorum sayı farketmez katılmak isteyen herkezi davet ediyorum gün ve saat bilgisi katılmak isteyen arkadaşla belirlemek daha mantıklı. Bu güzel geçeceğini umduğum maceraya bisiklet ve geziyi seven arkadaşları bekliyorum. Acilen : ))

Furkan B.

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Geotech
Bana katil kardeş :) ayvaliktan çıktım seferihisardayim suan yarın kuşadasına gideceğim.antalyaya doğru önü var :)

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi