Kirlenmek Bisiklet İle Güzeldİr

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Öncelikle süper ötesi bir gezi olmuş.Ve Evli olanlara ALLAH yardım etsin..
Çamur ve doğa iki güzel tamamlayıcı. Su zaten Pırıl pırıl harika. Ama oradaki kesilen ağaçlar hangi maksatla kesilmiş bilmem ama bunlar hiç hoşuma gitmiyor.

Emeği geçen herkesin ayağına sağlık.Bence bir numara gezi olmuş.:in:

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@sadana

selamlar sadana bu ormanlara acılan yolun ağacları yani itfaye yolu burası yangın anında müdehale edilebilmesi için onun için araclar rahat gire bilmesi için bide sık olan ve yaşlanan ağaclarıda kesiyolar orman bakanlığının gözetimi altında evet ağaclar kesilmesin ama bu yollarda olmassa yangın cıktığında itfaye ormana giremiyecek onun için bu şart

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
estafurullah abi sadece link actım bizde önder takım kaptanı olayı yok abi bizde herkes kendine göre önder kendine göre takım kaptanı sizler olmassanız ne zevki cıkarki ortak karar alınır gidilir bu hafta raporu kesin olsun bide benim bisiklet malum tamircide yarın cıkacak bakım yaptırıyorum zinciri yeniliyorumki bidaha sorun cıkmasın hava rapooru kesinleşsin hemen haberdar edicem abi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

helal ekip lideri neymiş arka takım kaptanı neymiş herkes ekip lideri arka takım kaptanı herkes birbirini kollar olur biter devam yola devam çamura devam

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe

kudret abi asıl lider sensin bi büyüğümüz vede bize bu uğurda önder olduğun için teşekkür ediyorum :in:
bu arada kudret abi senle tanışmayıda cok istiyorum resim ve sesini heryerden duyuyorum ama bi canlı kanlı görüşemedik abi bu tarafa bi tur olayın olursa senle tanışmak isterim abi yorumlarınla renk katıyosun bize öncü oluyosun teşekkürler abi kendine iyi bak allah pedallarına zeval vermesin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

yok yok dostum ben liderliği hiç sevmedim yaşamım boyunca .
birbirinden bağımsız ve hafta içi çalışan insanların kendi kendileri arasında organize olmalarından yanayım bu forum onun için var
hem spor hem eğlence daha ne olsun işte dostum pedallar bir gün denk gelecek emin olabilirsin sizin turlara katılacağım bir gün .
bahadır dostumu zekeriya dostumu gökan dostumu çok severim hele bir yaz gelsin hep birlikte bir erikli yaparız vede gene bir ara belgrada beraber kaçarız derim

:in: :in:

erdal ırmak

Aktif Üye
Tepki
209
@haceli yılmaz

aslında demek istediğim TECRUBE .. BENDEN DAHA TECRUBELİ VE DENEYİMLİ OLMANIZ .. VE HABERLERİNİZİİ DÖRTGÖZLE BEKLİYORUMMMM

• Beğen
Tepkiler: RECEP İŞLEK

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
:D güzel tur olmuş bunlar bişey değil ya bizde yapmıştık bizim ekiple fren bacakların orası çok kötü olmuştu sonrada ormaniyede yıkamştık :D ama o fren bacaklarının orayı temizlemek hiç sevmediğim işlerdendir:d

• Beğen
A

Adrenaturex

Misafir
cok süper bir gezi olmus :D emeginize saglık kirlenmek herkesin hakkı :D

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
@Kudret Kurtcebe

kudret abi o günleri özlemle anıyor, sabırsızlıkla bekliyorum. bu yaz inşallah daha iyilerini yapacağız. iş güç derken hafta sonu zar zor biniyoruz. artık tatil istiyoorum:):):))

• Beğen