Kırıkkale

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
kırıkkale ye okul sebebiyle eskişehirden geldim. amatör olarak hergün antrenmanlara çıkıyorum fakat şahsı olarak tek başıma, 4 haftadır bir kişi bile göremedim =)) eğer kırıkkale de süren arkadaşlarımız varsa iletişime geçelim...

• Beğen
Tepkiler: fatih alver
Scudo

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
Sevgili dostum;

Foruma ve Kırıkkaleye hoşgeldin. Ben de Kırıkkaleliyim, Yahşihandan. Orada yaşamıyorum ama yıl içinde bir kaç kez tatil zamanlarında geliyorum. Kırıkkalede, çoğu Anadolu kentinde olduğu gibi bisikletçi bulman zor. Bizim oralarda bisiklete bebeler okuldan arta kalan zamanlarda binerler ve bisiklet sporu bu seviyenin ilerisine geçmez. O yüzden biraz yalnız kalacaksın sanıyorum. Tatillerimde bazen bisikletimi de getiriyorum, eski bisikletim de Kırıkkalede. Bakarsın görüşür basarız biyerlere. Belki üniversitenin bisiklet grubu vardır, yada bisikletçi arkadaşlar vardır ve yalnız kalmazsın.

Selamlar

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
sanırım gerçekten yalnızım =) üniversitenin bisiklet grubu olduğunu sanmıyorum çünkü sadece 1 kişi gördüm şimdiye kadar... ne üniversitede nede şehirde zaten doğru düzgün bisikletçi bile yok =) ihtiyaçlarımı ankaradan karşılamak zorunda kalıyorum.

• Beğen
Tepkiler: fatih alver

özgür altun

Aktif Üye
Tepki
43
bu arada konuyla alakasız ama kırıkkale de geçen bir hikayenin anlatıldığı bir zamanlar anadolu da filmi oldukça etkiliydi

Tepki
24
bende kırıkkaleliyim ama izmirde yaşıyorum.. abdullah'çığım çok şanssız bir ile düşmüşsün. fatih arkadaşımın yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum hatta fazlası var. ama inşallah yeni arkadaşlar bulursun. belki biz tatile gelince beraber çıkarız. tabi yazları orada olursan...

Tepki
1
selamlar... gördüğün kişi benim heralde, hergün okula bisikletle gidiyorum. iletişime geçelim tıp fakültesi dönem 2'yim, birkaç hocayla görüştüm takım kurma isteğim var fakat gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Kırıkkale aslında bisiklet sürmeyede uygun bir şehir... Üniversitede Sağlık Kültür Spor Dairesi bünyesinde bir bisiklet kulübü kurarsanız, hem size maddi olarak destekte verebilirler, hemde yıllar boyu dağılmayacak bir organizasyonun temelini atmış olursunuz. Fakülte ya da bölüm altında bir topluluk kurarsanız bu topluluğun devamlılığı zor olur. Genelde fakülte ve bölümler topluluklara pek destek veremezler.

Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı size yer tahsisi( Kulübünüz için bir oda), İçinin döşenmesi, telefon, bilgisayar gibi temel araçlar... Duyurularınız için afiş, broşür v.s. basımı, hatta belki ileriki yıllarda bisiklet bile verebilir.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan bir hocayla irtibata geçerek, SKS Dairesi bünyesinde bisiklet kulübü kurmanızı şiddetle tavsiye ederim. Fakültelerde yapacağınız duyurularla çok kısa zaman içerisinde onlarca üyeye ulaşacağınızı rahatlıkla tahmin ediyorum.

İlave
Şimdi üniversitenizin web sitesinden baktım.
SKS Dairesi bünyesinde Dağcılık ve Doğa Spoerları Topluluğu var. Bu toplulukla irtibata geçerekte bir bisiklet topluluğu oluşturabilirsiniz...

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
selamlar ahmet enes kardeşim. mavi kasklı siyah bisikletli olan kişi sensin herhalde =) iletişime geçelim en kıza zamanda bana burdan ulaşabilirsin.

(link)

bisiklet takımı konusuna gelincede çok güzel olur bencede, ama gerçekleşeceğini sanmıyorum diyerek ümitleri suya indirmemek lazım =) başlangıç olarak 2 kişi 2 kişidir değil mi? inş birlikte birşeyler yapabiliriz...

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
@ismail baran

bn şansımı kendim bulurum inşallah hocam =) sağolasın, yazları pek burada olacağımıda sanmıyorum ama denk gelirse çıkarız beraber tabii neden olmasın

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
@M.Ozkul

bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ediyoruz hocam sağolun. :in:

Tepki
1
Selamlar.... Arkadaşlar ben Mersinliym, kırıkkalede mühendislikteym, bi ara ben de bisikletli birini görmek için çok arandm ama şansım yokmuş galiba.Burda kimseyi bulamaynca da bisikleti getirmek istemedm. İsterseniz bi ara görüşelim, eğer bi grup kurulursa ben de elimden geldiğnce katılırm.....

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
Öncelikle herkese merhaba! kırıkkalede okul sesebiyle bulunuyorum, ben ve 2 arkadaşım daha, beraber, olduğunca antrenmanlara çıkmaya çaşılıyoruz ama sayımız çok az...
Eğer varsa kırıkkalede süren arkadaşlarımız onları bizimle sürmeye davet ediyoruz! ilerleyen zamanlarda sayımız artarsa bir grub kurmayı da düşünüyoruz...

bize buradan ulaşabilirsiniz:
internet: (link)
numara: 0506 603 21 40

herkese selam olsun

Tepki
62
Bisiklet
Merida
Bahşılı'dan geçerseniz, Jandarma Karakol'una benim selamımı söyleyin. :)