King Of The Mountain - Trek Fuel Ex

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@SainTrek

Çok teşekkürler arkadaşım. Zaten bu gidişle sana toz yutturmak pek mümkün olmayacak çünkü oldukça hızlı ilerleme kaydediyorsun. Sayende benim turlar şenlendi. 6500 'ün ile kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: SainTrek
Scudo

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@enis57

Her zaman bekleriz hız kesmek diye bir problem olmaz için rahat olsun. Duyanda çok yavaşsın sanacak, gayet iyi gidiyorsun..
Görüşürüz...

• Beğen
Tepkiler: enis57

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@Hakan Yazman

Merhabalar,
Evet haklısınız orada tanışmıştık. Mükemmel yol bisikletinizi orada görme şansına erişmiştim. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@teampasha

Teşekkür biraz geç kaldı kusura bakmayın, inşallah daha güzeli sizlerin olur. Seleyi kaşıma konusunda çok haklısınız en kısa zamanda o işi yapacağım teşekkürler..

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@deli kadir

Evet arka amörtisörde de lock out mevcut, kilitleme yapılabiliyor. Kilitleme yapıldığında ise gerçekten bir hardtail kıvamına geliyor diyebilirim.

Tepki
15
Adının hakkını gerçekten veriyor. Gidona hasta oldum denebilir! Bol keyifli sürüşler diliyorum. ( Gerçi bu bisikletten keyif almak çok kolay o da ayrı bi konu :) )

• Beğen
Tepkiler: G.Cem

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@Salih Bisan Pacific 1996

Teşekkür ederim. Gerçekten bende gidon için çok düşündüm ve orjinaline sadık kalmak için yine Bontrager almaya karar verdim. (Fuel EX 9.0 Karbon modelinde mevcut olan gidon) İngiltere'den getirtmek zorunda kaldım ama iyi etmişim çünkü çok memnunum.

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@ysnymn

Evet doğrudur. Özellikle Taşdelen - Alemdağ ve Alemdağ-Polonezköy dağ yollarını ezberledim diyebilirim.

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@b1rkan

Teşekkür ederim. Haklısın, başlık oldukça iddalı ama gerçekten ismini hakeden bir bisiklet diyebilirim.