Keşan-Ölüdeniz tek başıma yaptığım tur fotoğrafları ve yorumlar

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rampalardan inişte mutlaka manzaraların, çıkışta yokuşların fotolarını alabilme şansınız olursa süper olur.

• Beğen
Tepkiler: gezgino28
Scudo

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Groims ..o zamanlarda kendimle bisikletle yolla savas verdigim icin foto ikinci sirada oluyor ama bundan sonraki turlarda buna daha dikkat edecegim asikar

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vizeli gezgin Bir sonraki geziye motive ediyorum sizi :) Mesajım bu gezi için değildi :)

• Beğen

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@muratkidiri ..oncelikle cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin ikinci turum icin daha cok cesaretlendim dogrusu :) herkesin ortak bir noktasida o yonde evet daha cok foto ve daha cok detayli yazilar

b.yavuzer

Üye
Tepki
2
İsim
bilal
Bisiklet
Sedona
Ben bisiklete binmeye yeni başladım küçük turlar yapıyorum.sizinki gibi uzun bir tur benimde hayalim ama ben tek başıma cesaret edemem heralde.Senin gibi arkadaşları yolda gördüğüm Zaman imrenerek bakıyorum tebrikler.

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Valla ben de bisiklet cocukluk ve genclik doneminde idi 3 sene once dag bisikleti aldim ikinci el bende imreniyordum gecen sene bir geve kampli 120 km felan yaptim ceseretlendim bu sene bunu yaptim daha sonra kaldigim yerden hataya samandag..en buyuk hayali-i hedef japonya..gider miyim..allah saglik versin giderim...gidicem bitti...bunu demen lazim benim gibi

• Beğen
Tepkiler: Groims

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Tebrikler güzel bir tur olmuş.Önemli olan bir şekilde yolda olmak mesajını çok güzel vermişsin.Nice güzel gezilere :harika:

• Beğen

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@OsmaniyeRehber tesekkur ederim guzel dilegin icin umarim sende hayaline kavusursun...yollar suprizlerle dolu macerali vbir yoldu ama dahada guzel olabilirdi

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
Tebrikler uzun süredir düşündüğünüz turu gerçekleştirmişisiniz

• Beğen

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@FatihC. Evet cok sukur bir hayalimi daja gerceklestirdim..burda o kadar cok aradimki yanima bir arkadas bulamadim bende tek gittim..iyiki de tek gitmisim...benim gibi cesareti olmayanlara ornek olurum insallah

Arkadaslar konuyu ust taraflarda tutmak icin yorum yazarsaniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Groims

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vizeli gezgin insallah bize de nasip olur. Hayat hayallerimizi ertelemek icin cok kisa. Bir daha su ana geri donemeyecegiz. Bir daha bunyasimizda bu dakikayi yasayamqyacagiz. Hayatimizi doya doya yasayalim. Yasayanlardan feyz alalim. Bir sonraki tur ne zaman?

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aynen kardesim bende senin gibi dusunuyorum dusundum de..hep icimde kaynayan bir kaynak var coskunca bu enerjiyi bir sekilde disari cikmasi lazim bu sekilde cikti biraz cok yonlu biriyim yapi gerigi ozellikle 30 yaslardan sonra...simdi motor sevdasi da basladi bende agustosta karadeniz dusunuyorum..bisikletle bir dahaki sene kaldigim yerden feyhiye samandag dusunuyorum yine iki hafta bu zamanlarda

@FReeDoMSpY.. Tesekkurler seninde diline saglik cesretinin daim ve ust derecede olmasini dilerim..benim ilk turum bende burdan cok arkadas aradim bulamadim ve tek gittim daha yeni basladim..istersen bir bak..canakkale..marmaris arasi arkadas araniyor diye baslik

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
@vizeli gezgin hocam çok güzel bir tur olmuş :) Bize de kısmet olur inşallah. Turu tamamladığınız bisikletin modeli nedir ben daha yeni başladım o yüzden pek bilmiyorum.

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@saberthturk ..valla bende bircogumuz gibi ikinci el temiz kullanilmis dag bisikleti aldi..bianchi speed 7000..dah bayir gezdikten sonra bu tur yapanlara ozendim hayalimi kurdum hedefimi belirledim arkadas aradim buralardan bulamadim bende tek gittim mecburen iyikide tek gitmisim..sonra ekipmanlari topladim..kamp malzemelri topladim hayatim boyunca birkez arkadasin cadirinda kalmistim hepsi sonra cesretimi topadim ve ciktim yola

• Beğen
Tepkiler: Hasan Ç.

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@saberthturk ..sikinti olmadi rahatti diyebilirim yada alistim

• Beğen
Tepkiler: Hasan Ç.

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar Trakya ve Marmara'dan güneye tura çıkan herkesi Bergama'ya dinlenme, tedarik tamamlama vb şeyler için bekliyorum. Cenk Oğuz 0532 584 24 61

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@cenkpasha offff agliyorum simdi kaderime keske daha onceden haberim olsaydi yaa.. :)))..bu turda bende cok bilinclendim bende yolu igneada kirklareli..vize..saray tarafina dusenlere cay kahve ve rehberlik yapicam..bakarsin yemekte ismarlarim :))

• Beğen
Tepkiler: KuzeydenGaliba