Keşan-Hamzadere 10 Ekim 2010

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Her zamanki gibi gene güzel bir tur olmuş eeee kış gelmeye başladı kışlıklar çıktı.Menu supermiş arkasından çaylarda ayaklarınıza sağlık kazasız bol pedallar dilerim.

Scudo

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Çok güzel bir tur yapmışsınız. Sonbaharın bütün tonları gezinize yansımış. Keşke iş bulma konusunda bana yardımcı olabilseniz de yaz tatilinde bir gün Trakya civarında tur atma imkanım olabilse.

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Tam bir sene oldu bisikletforuma kayıt olalı.Bir sene önceki durumları gözde geçirdiğimizde neler olmuş neler.Keşan bisiklet olarak afferin bizlere diyorum.
Donanımdan bisikletlerden takım anlayışından tutunda Hakan arkadaşımızın moderatör oluşuna kadar.Daha pek çok turlara imza atacağız kismet olursa.Bisikletforumda bizleri izlemeye devam ediniz.Keşan bisiklete katkılarından dolayı tüm pedalcanlarımı tebrik ediyorum.

burhan ceylan

Daimi Üye
Tepki
191
muhteşem ekip bir araya gelmiş tüm ekibe selamlar saygılar. harika bir tur olmuş herzamanki gibi..resimler herşeyin kanıtı..:in:

• Beğen
Tepkiler: Hakan Eşme

Özcan Avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
441
Hakan abi yine harika bir gezi olmuş ..
Anlatımın akıcılığına ve fotoğraflara zate diyecek söz yok sanırım.. :)

• Beğen

Gültekin ATALIK

Aktif Üye
Tepki
68
çok güzel bir gezi olmuş. doğayla hayvanlarla iç içe. kıskandım açıkcası sizi. daha kazasız belasız bol turlara gitmeniz dileğiyle..

• Beğen

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Selam Keşan bisiklet dostları.Bazı nedenlerden dolayı uzun zamandır burada olamadım.Gezilerinizi yinede eksiksiz izledim.Yeni gezilerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum.Harika geziler fotolar konuşmuş .Bence fazla söze gerek yok derim:in: :in: :in:

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
merhaba hakan bey.gene mükemmel bir tur gerçekleştirmişsiniz.inanın bana makaleleri çok büyük bir keyifle okudum.bu güzel paylaşım içimn teşekkürler.katılan herkesin ayaklarına sağlık...

• Beğen

Özgür ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
715
Süper geziler, dostluklar, paylaşımlar... Hızınıza yetişmek mümkün degil. Selamlar...

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Gezi böyle olur işte, kalabalık ve coşku... Hepsi birlikte... Harun Kardeşime de geçmiş olsun diliyorum, önemli bir şey değildir umarım... Maaşallah tepsiler dar geliyor çaylar için... Fosiller gerçekten çok ilginç... Kutluyorum Arkadaşlar hepinizi. :in:

• Beğen