Kendi yapımım Samurai kılıcı katana

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Atas

Üye
Tepki
48
İsim
Lütfü
Bisiklet
b'Twin
@İbrahim Ozan hocam aletler efsane olmuş elinize sağlık çok beğendim gerçekten , bu arada belirtmek isterim ki 50-34 aynakol yaprağıyla insana zarar verilebilir hatta uygun kullanıldığında öldürebilirken o bıçaklarla çocuklar tarafından bogazına naylon ip dolanmış acı çeken bir köpeğin boğazında ki ip kesilerek hayvanı özgürlüğüne kavuşturabilir örneklerim de anlatmaya çalıştığım şudur ki suçlu ve korkutucu olan aletler değil insanlardır...

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@uslsy

Sen dogru forumda olduguna eminmisin Ömer, bisiklet hobisini icra etmek istiyorsan (link) diye bir forum var oraya gitmen gerekiyor burasi (link)

• Beğen
Tepkiler: Noldor

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.652
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez

Abi tamam paylaşılır çeşitli şeyler de. Kesici alet edavat bir acayibime gitti ve rahatsız etti beni. Ne yapacaksın sen o kılıçla. Ne işe yarar. Görsel desen rezalet bir görüntüsü var görsel değil. Döner kesecek desek döner de kesilmez bununla. Polis görse ne açıklama yapılır. Hiç güzel bir post değil. Özellikle 18 yaş altının da üye olduğu bir forumda bu şekilde bir paylaşım hiç yakışık almadı.

Bu postu burada tutan her kendine karşı çıkana uzaklaştırma banlama veren sevgili @Serkan Mıstınoğlu 18yaş altının olduğu bir forumda bu şekilde kılıç imalatının anlatıldığı bir postu aktif tutamazsınız!

İbrahim Ozan

Daimi Üye
Tepki
321
@uslsy rahatsız olduysan o senin problemin konu açildıgından beridir bi rahatsızlığın var hastaneler zibille bi uğra derim..

@Çağdaş78 eğriliği batmıs buradaki bisiklet sever arkadaşlara

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.652
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim Ozan

Mesleğim gereği 18yaş altına zararlı olduğunu iyi biliyorum. Ruh sağlığı alanında çalışıyorum. Paylaşımının doğru olmadığını ve 18 yaş altı için özendirici olduğu bilgisini sana da veriyorum. Bir daha da yazmıyorum bu konuya. Ne kadar ciddiye alırsın bu sana kalmış!

İbrahim Ozan

Daimi Üye
Tepki
321
@uslsy 2009 2010 dan beridir bu forum a üyeyim kimseye bi zararımız dokunmastır dokunmazda zaten kötü bi adamın yada bireyin bisikletle vede bu forumda işi yoktur kötülük peşinde koşar burda bebelere laf yetistirmez hadin kalın sağlıcakla

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.