Kedi Kadın

Admin

Yönetim Kurulu
Kayıt
5 Eylül 2004
Mesaj
1.737
Tepki
2.902
Beyazperdenin biri sarışın diğeri siyahi iki güzel kadınını biraraya getiren Kedi Kadın (Cat Woman) adlı film seyirciyle buluşuyor. Sharon Stone ile Halle Berry'nin başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni daha önce Vidocq ile de sinemalarımıza konuk olan Jean Christophe Comar ya da nam-ı diğer Pitof. Kitap, Theresa Rebeck'in romanının bir uyarlaması.

FİLMİN KONUSU
Patience Philips (Halle Berry), hakkını savunamayan bir kadındır. İnsanları mutlu etmek için çırpınan genç kadın, kayda değer yeteneğini, Hedare Beauty kozmetik şirketinde grafik tasarımcısı olarak çalışarak heba etmektedir. Sloganı "her ne pahasına olursa olsun, her yaşta gençlik" olan dev şirket, despot George Hedare (Lambert Wilson) ve soğuk görünüşlü süper model karısı Laurel (Shareon Stone) tarafından yönetilmektedir. Kaderin yönlendirdiği bir dizi olay sonucunda, Hedare'in 'gerçek olamayacak kadar güzel' yeni anti-aging (geri yaşlandırma) ürünün gerçek olamayacak -kadar güzel- olduğuna kulak misafiri olan Patience'ın sakin yaşantısı sonsuza dek değişecektir. Olabilecek en kötü zamanda, en kötü yerde bulunan Patience, Hedare’in sırrının güvende olması için öldürülür. Ama her şey bitmemiştir.

Gizemli güçler tarafından hayata döndürülen Patience, kendine geldiğinde artık tek bir kişi değildir. Birdenbire güç, çeviklik ve aşırı hassas duyulara kavuşmuştur. Artık sadece Patience değil, iyi ile kötü arasındaki tehlikeli çizgide hassas dengeyi koruyan çekici bir yaratıktır: Kedikadındır.
 
Scudo

doğuş

Üye
Kayıt
13 Eylül 2004
Mesaj
87
Tepki
41
Şehir
Istanbul, Küçükyalı
en kötü filmler sırasında 65. mi ne bu film, ben gitmicem, önermemde :eek: