kaza dikkatsizlik kör seytan

Tepki
37
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
Arkadaslar merhaba. 14 subatta basimdan gecen talihsiz kazayi sizlerle paylasmak istedim. İZMİR de yasiyorum. cumartesi gunu evka-4 den bornova merkeze indim. Indim diyorum cunku bilen bilir evka-4 bornovanin yüksek rakimli semtidir. Inis sirasinda hizim 56km/saati bile buldu yani. Neyse gittim gezdim islerimi hallettim hicbir sorun sikinti yok. Eve geldim bisikletimi kapali catiya cikardim. Olay gununden 2gun once aldigim ayar sehpasina taktim. Bisikletin bi sagina soluna bakayim istedim. vites gecislerini kontrol ettim. Bu arada arka teker donuyor tabi. Egildim jantin akortuna bakıyordum. Hic olmayacak sey olan ayagim kaydi (Aksam karanligi cokmek uzere oldugu ve malum seytanin bu saatleri pek bi sevdiginide goz ardi etmemek gerek) sonuc olarak sag elimin isaret parmagi jant teline carpti. Olayin sicakligi ile birsey anlamadim ancak emto hastanesibe gittigimde parmakta 2 kirik oldugu ve tirnak arkasindaki bogumda sadece % 10luk bir kismin parcayi tuttugunu ogrendim. Ameliyata alindim. Platin takildi ve kopmak uzere olan parca dikildi. Suan cok sukur iyiyim. Zamanla iyilesecek diyor doktorlar ama ben bisikletime binecegim gunu iple cekiyorum :)
20150219_122958.jpg
20150219_122958.jpg 20150219_122958.jpg
20150219_122958.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
off, çok geçmiş olsun Mustafa...Dün tesadüf "Çıplak silah" filmini izliyorduk, O.J. Simpson un başına gelenler gibi olmuş.
Bisikleti pencereden fırlatmadan önce aşağıda kimse var mı bak lütfen, başka bir arkadaşımız "kafama bisiklet düştü" diye konu açmak zorunda kalmasın. (gülünce parmakların acıyorsa söyle, edit yapayım yazdıklarımı)

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok ama çok geçmiş olsun bazı yerleri okurken fena oldum, tekrardan geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: İzmirlioğlu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Görünmez kaza diye buna denir heralde. Özellikle uğraşsanız olmayacak bir şey. Bol bol kelle paça için, kemiklerin kaynamasına yardımcı olacaktır.

Tepki
37
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
@Raşit S

@Raşit S
Rasit bey esim e kalsa coktan atacakti bisikleti ama ben musade etmedim tabi :) 15 yil aradan sonra 1 ay once aldigim bisikletime gozum gibi baksamda belliki o bu 15 yillik ayriligin tribini atiyor bana :)

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
geçmiş olsun. daha farklı sonuçlar doğurabilirdi.

• Beğen

Roux

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
Taha KK
Bisiklet
Trek
Hocam kötünün de kötüsü varmış. Bende bir haftadan biraz uzun oldu yine tekerleği sökerken parmağımı kırmıştım. Dün dikişleri aldırdım inşallah 1-2 güne çıkarım bisikletin tepesine. Size de çook geçmiş olsun. Allah beterinden korusun

• Beğen

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
çok geçmiş olsun üzüldüm umarım eski sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz.Benimde çok dikkatsiz ve aceleci bir yapım var böyle durumlardan çok küçük farklar la sıyrılmışımdır :)

@Roux size de çok geçmiş olsun sanırım atlattınız sayılır :)

• Beğen
Tepki
37
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
@Roux
@Roux sizde ucuz atlatmissiniz sizede cok gecmis olsun. Benim sag isaret parmagimda sikinti. En buyuk tesellim solak olmam :)

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam geçmiş olsun.
Yazıyı okumaya başladığımda hızla indiğin rampada bir kaza olduğu hissine kapıldım, fakat çok başka birşey olmuş.
Allah beterinden korusun.
Kısa zamanda iyi olursun inşaah.

• Beğen