Katlanır bisikletle Yarımadalar Turu 1200km Kuşadası/Bodrum/Datça/Marmaris/Fethiye

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Kuşadası'ndan başladığım #katlanamıyorum #tourderamadan

ismini kendimce verdiğim aslen
KATLANIR BİSİKLET İLE YARIMADA TURU olan rotamda sırasıyla
Bodrum Yarımadası
Datça Yarımadası
Marmaris Yarımadası
Fethiye Yarımadası
toplam 1200km carraro flexi 121 ile yaptım. Turumun kucuk bir kisminin resimlerini ekledim
;)
turun amacı katlanırla olur mu idi?
aldigim cevap mis gibi olur oldu
:)

yokusta performansi vitesleri inanilmaz yeterli cok rahat cikiliyor gayet yeterli vitesleri var %20ye varan yerlerde dahi cayir cayir cikiliyor asil dusunduren benim icin inisler
teker capınin kucuk olmasi sebebiyle cok dik ve virajli inislerde her 1kmde jantin sogumasini bekliyorum 5er dk
:/ o kadar da olsun
:)) frensiz salan arkadaslar o sorunu da yasamaz ben garanticiyim 30/40km max ile iniyorum

ozetin ozeti katlanirla uzun tur olur mu ?
EVET hemde cok guzel olur ;)

bir resimde turun gün gün dökümü mevcut
instagramda hikaye kısmında #tourderamadan adı altında gün gün sırasıyla anlık videolar dahil tüm storyler mevcuttur ;)

(link)

Dosyalar

Scudo

appendix

Forum Demirbaşı
Tepki
1.087
Bisiklet
Bianchi
güzel turlarınızın devamını dilerim, bize de nasip olur umarım...size sorum üzerinde gelen lastikler ile mi çıktınız yoksa değişikliğe gittiniz mi? (jel , patlamayan lastik vb gibi)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
@appendix schwalbe marathon supreme 1,60 lastıklerle cıktım adedi 70tl kevlar yapısı sayesınde zırhlı dıger marathon green guarda gore cok daha akıcı ve katlanır bır lastık yol tutusu daha ıyı ıslak zemın ıcın cok cok daha ıyı

uzerınde gelen lastıkler max45psi basınc yazıyor ben 60/65psi basarak yol aldım sürekli uzun turda o yuzden lastıklerı degıstırdım
orj lastıklerı ıle 1000km kısa 60kmlık turlar yaptık yüklü yüksüz hiç patlamadılar ama 45psi basınc bana az geliyordu

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.496
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Temiz bir tur olmuş, devamını bekliyoruz.

Archers

Üye
Tepki
101
İsim
Kemal O.
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@Karansouvenir09 valla pedalınıza sağlık süper bir tur olmuş.Darısı bizim başımıza inşallah :) Turda kullandığınız katlanır sandalyeden memnunmusunuz?araştırdım bisiklet için gayet hafif ama sağlamlığına güvenemedim.Nereden aldığınızı da yazarsanız memnun olurum :)

• Beğen

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
@Archers aliexpressten aldım boyum uzun oldugu ıcın buyuk sırt dayamalısını aldım efendım 150tl ıdı 1350gr agırlıga sahıp alumınyum bır model

bır arkadasımdan odunc almıstım bunun paraseat marka olanını o celık pollu kısa modelı ıdı onun agırlıgı 1700gr

benımkısı hem daha hafıf hem de buyuk olan modelı alumınyum yanı bence saglam 85/90kıloyum ben ,ayaklarını yere duzgun oturtun tamamdır, ben günübirlik turlarda hala kullanıyorum cok memnunum

mhd

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@Karansouvenir09

Merhaba,

Ayaklarınıza sağlık, katlanır ile çok güzel bir tur yapmışsınız. Fotoğrafları çok beğendim. Paylaşım için çok teşekkürler.

Dahon katlanır kullanıcısıyım. Flexi 121 ile ilgili yazıları okudukça Dahon'u aldığıma çok pişman oldum.

Bisikletinizin ön tekerine çiftli kırmızı çantayı nasıl monte ettiniz? Farklı bir aparat mı kullandınız? Bir de kırmızı çantaların markasını söylersiniz memnun olurum.

Nice keyifli pedallı günler dilerim.

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Karansouvenir09 haci harika tur olmus. Resimleri yukledikten sonra yanlarindaki secenekten tam resimi isaretle ki bizde tek tek resimleri gormek icin ugrasmayalim

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
@mhd (link)
linkteki bagajı kullandım 10kg'a kadar tasıdı hıc sorun olmadı
çantalar btwın'ın meshur pembe cantları ya :D 20tlye dusunce almıstım
@mariokaldato tamam usta bır dahakıne oyle yaparım ama sıralı hıkaye dızılımı ınstada var burda karısık oluyor dızılımı

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Karansouvenir09
Abi sol altta ( konunun) 3 cizgili bi yer var oradan duzenleye tikla yazin acilinca gelismis cevaba tikla sonra yuklu olan resimlerin yanlarindaki genis ekrani sec

cnmrtpkc

Only Human
Tepki
346
İsim
Can
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Harika! Toplamda kaç gün sürdü

Bayramda 9 gün katlanırla yokum beyler :hrkbuya:

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
983
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
@Karansouvenir09 bravo, bütün zorluklara iyi katlanmışsınız (zorlayarak da olsa katlanırla ilgili bir espri katalım dedik araya :kötü:) @mariokaldato üstadımızın dediği gibi bizim gibi tembellerin işini kolaylaştırmak için resimleri arka arkaya tek tıkla görülebilecek şekilde yaparsınız seviniriz hocam :harika:

• Beğen

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
@mariokaldato
aga 3çizgi yok düzenle yazısı da yok zaten konuyu şehiriçi tur bolumune aldılar ben dokunamıyorum sanırım tüm hikaye sırasıyla instastoryde var profil açık zaten burda kısıtlı foto var ve hiç vıdeo yok ;)

@avcioglu
resimlerin birisinde var hikayede en sonda çıkıyor

@Devenez ce que
vallaha zorluklara #katlanamıyorum desem de bisikleti katlayıp otostop yapmadık :D istesek yapabilmek öyle güven veriyor işte ;)