Katlanır bisikletimi sonunda aldım...

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Keyifli pedallamalar, kazasız sürüşler dilerimi çok güzel bir yeni yıl hediyesi almışsınız kendinize :D

• Beğen
Tepkiler: hakan okayer
Scudo

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Tern diye bir alet gördüm aklımı aldı diyebiliriö slick lastiklri kocaman aynakolu ile.

Beni takip edenler bilir çift süspansiyonu olmayan makineleri asla tercih etmem :D

Ama bu meretler çok tatlı çok sempatik geliyor.

Freeride bir bisiklet alacağım kısa süre içinde, aldıktan sonra bir tane de böyle birşeye niyetim var bakalım :D Gerçi 4. bisiklet olacak hanım bisikletlerle beni dışarı atabilir :D

• Beğen
Tepkiler: hakan okayer

fatihy

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
Fatih Yağız
Bisiklet
Carraro
mesai bitti bende şimdi katlanır bisikletimi satın almaya gidiyorum bakalım beni neler bekleyecek :)

Tepki
102
İsim
hakan okayer
@fatihy dahonlarda yeni model ve bazı modellerin yeni renkleri gelmiş bilginiz olsun...

fatihy

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
Fatih Yağız
Bisiklet
Carraro
İlginiz için çok teşekkür ederim @hakan okayer katlanır tercihim çok fazla bütçe ayıramadığım için ümit marka 2. El oldu lastiği patlakmış yolda farkettim bu akşam decathlondan iç lastik aldım akıcılığı seriliği gayet iyi hoşuma gitti şimdilik bir sorun yok bu akşam forum istanbulda bile elimde açık halde dolaştık metro da katlattırmadılar çok eğlenceli yani bayıldım kısaca

• Beğen
Tepkiler: Bisikolog

Bisikolog

Üye
Tepki
1
İsim
Bisikolog
@fatihy Ümit katlanır nasıl? 750 bütçem var bfold 320 düşünüyorum fakat ümit katlanır ile ilgili pek bilgi bulamadım bilgilendirirseniz sevinirim. Hayırlı olsun bisikletiniz

fatihy

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
Fatih Yağız
Bisiklet
Carraro
teşekkür ederim @Bisikolog ben 2. el aldım biraz bakım yaptırdım memnunum çok keyifli biraz kondisyon eksiğim varmış onu tamamlamaya çalışıyorum :) ufak rampaları artık daha az zorlanarak çıkıyorum zamanla düzene giriyor

• Beğen
Tepkiler: Bisikolog

Selahattin saraç

Aktif Üye
Tepki
255
İsim
selahattin
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar merhaba, yeni konu açıp ortalığı şişirmemek için buraya yazmayı uygun gördüm. Şöle sıkıntı mı desem dert mi desem bilemedim okuyunca siz karar verin isterseniz. Benim hanımın giant marka güzel bir sehir bisikleti var. Ancak yokuşlar ve mesafe uzayınca beraber sürüşlerimiz çileye dönmeye başladı. Şimdi ben bu bisikleti dönüşüm kiti takarak elektrik destekli bisiklet haline getirmeyi düşünmekteyim. Ancak gel gelelim hali hazırda kitli satılan bisikletler daha ucuza geliyor. İşte sorun da burda başlıyor. Acaba bu işin daha ucuz yollusu varmı yoksa şu aralar katlanır bisikletler çok hoş gelmeye başladı hanıma dahon un elektrikli modelinden mi alsak. Ama bu sefer de öbür bisiklet ne olcak.