Katlanır bisiklet tavsiye başlığı..

Scudo
Tepki
42
İsim
Eyüp D.
Bisiklet
Dahon
@Yusuf'san

Yusuf abi az kalsın katlanir almaktan vazgeçiyordum. usanmadan beni dinlediğin ve sorularıma ilgi ile cevap verip beni yönlendirdiğin için tekrar çok teşekkürler.

Tepki
59
İsim
Hasan Dinç
Bisiklet
Scott
Son Günlerde Denk Geldiğim Gerek Görseli Gerek Kompenantları iyi Gözüken Bu Soho Katlanır bisikletle menteşe ve katlama mekanizmaları bi hayli sağlam durmakda belki ileriki günlerde bir çok markanın papucunu dama atacak gibi duruyor tabiki incemelerim sonucu varmış olduğum kanaaat aslında kalite daha ucuzada maal edilebiliyormuş inş biz kullanıcılara en iyisi ve en ucuzu denk gelmeye ve bu tarz ürünler Türkiye ye gelmeye devam eder .... BisikletPro mağazasında Bol Bol inceleme şansım olmuştu ....

• Beğen
Tepkiler: BarisBJK ve hsnkhr
Tepki
3
İsim
sefa
Bisiklet
Cannondale
@guyulmaz soho türkiye ye yeni giren bi marka üründe çok iddalılar diğer markaların üst seviye bisikletlerinde kullanılan kilit sistemi var ben 9.1 kullanıyorum bisiklette sıfır esneme ve kilitler ayarlanabiliyor.çift kat aliminyum jant var ve ağırlıkları 11,5 kg maşa ve aynakol dahi aliminyum özellikle maşanın formu efsane.ki 8 vitesli bi katlanır piyasasına baktığımda bu ürünün fiyatı hem uygun hem diğer ürünlerden çok kaliteli.ben özellikle tavsiye ederim

hsnkhr

Üye
Tepki
10
İsim
hasan
@Hasan Dinç
@Hasan Dinç

hasan dinç ben fiyat performansına bakıp hepsiburada dan sipariş ettim canlı görme fırsatım olmadı fakat aldığım için hiç pişman değilim kilit mekanızmaları gerçekten çok iyi ve bisiklet diğer markalara göre çok hafif 80 kadans ta 35 km hıza rahat çıkabiliyorsun bence daha fazla övgüyü hak ediyor.bence alınacak en iyi bisiklet.ben marka takıntısı yapmadım iyi oldu diyorum

Tepki
59
İsim
Hasan Dinç
Bisiklet
Scott
@Üye Adı istanbul başakşehir ve beykozda bisiklet pro magazalarında mevcut inceleyip deneyebilirsiniz :)

@Üye Adı Fiyatlara Bisikletpro online mağazalarından bakabilirsiniz ben 1450 tl olan modeli incelemiştim en alt modeli olmasına rağmen oldukca başarılı idi

Tepki
59
İsim
Hasan Dinç
Bisiklet
Scott
@Üye Adı kalite bakımından fiyat karsılastırması yaptım mesela mossonunda modelleri mevcuttu ucuz ama bi tokluk yok ürünlerde pencereye ordan baktım gerek boya kalitesi gerek kaynak bölgeleri oldukça başarılı geldi bana ki ona görede fiyatı makul bana sorarsanız ...

• Beğen
Tepkiler: BarisBJK

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
Kıyasalama yaparken yerli ürünlerle yapmıyorum. anladığım kadarıyla Soho, Dahon Tern bandında bir ürün. ucuz ve kaliteli dediğiniz için daha düsük fiyat olabiliceğini düsünmüstüm ama onlardan fiyat bakımından pek farkı yok. Dahonu Terni az bucuk biliyoruz ama bu ürün nasıldır. Riske girilir mi? @ hsnkhr @Hasan Dinç

Tepki
59
İsim
Hasan Dinç
Bisiklet
Scott
@Üye Adı dahon tern aslında reklamı iyi yapılmış ürünler türkiye piyasasına rehber oldukları için bayagı bi isim yaptı ülkemizde ama incelemeye aldıgımda riskten öte duruyor servis ağı da oturduktan sonra bence bi çok markanın belini bükecektir ve çekişme başlayacaktır çekişme başlarsa fiyat düşer ama bunların olabilmesi için tabiki servis ağı oturtulması gerekir bence iyi günler göreceğiz ama ürün sahsım adına harikulade ... Hani derlerya ADAMLAR YAPMIŞ USTA :)

@Üye Adı mesela ilk etapta baktığım sey tekerleklerin öpüşmesi oldu tern dahon ve diğer markalarda denk geldiğiö katladıkdan sonraki duruşu yani bisikleti katladın gideceksin ama tekerin biri sağa biri sola gittiği zaman bi halta yaramıyor açıkcası buda landing gear gibi bi sisteme yolluyor otomatikmen ama sohoda dikkat ettiğim en büyük şey katladıkdan sonraki düz duruşu ve ilerleyişi bence degerlenecek bi ürün olma yolunda ...

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@Hasan Dinç yazdım bi kenara kovalamaya basladım mavisi çok hos duruyor. Meridanın yanına yeniden bir katlanır düsünüyorum. Zaman var önümde, o zamana kadar rengi belli olur sanırım ürünün.

hsnkhr

Üye
Tepki
10
İsim
hasan
inan bende senin gibi düşünüyordum riske girilirmi die o yüzden uzun süre araştırdım hatta gidip canlı gördüm ve test ettim kadro yapısı diğerlerinden çork farklı.denedikten sonra hemen sipariş ettim

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@hsnkhr hangi modelini aldınız banada bir fikir olsun. katlansın otobüse metroya bineyim sürüsü keyifli olsun yeterli 6-7-8 vites sorun değil. Sizede hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Soho konusu yoksa açın tanıtın bisikleti bol bol resim ekleyin fikrimiz olsun. Belki piyasa kızısır bu da biz kullanıcıların isine gelir. Daha kaliteliyi daha ucuza almıs oluruz.

Tepki
59
İsim
Hasan Dinç
Bisiklet
Scott
@Üye Adı @hsnkhr bence inceleyin hatta ben birtane isteyip güzel bir freeride yapmayı planlıyorum sağlamlık konusundaki soru işaretlerini kaldırmak adına :) umarım güzel günlerde kullanmak nasip olur herkeze ....

@Üye Adı aslında google ve instagram sayfasında fotolara denk geldim ordan reklerine bakıp bisikletpro ile irtibata geçip ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşılabilir ama benim hoşuma giden 9.1 krem rengi olmuştu ...

• Beğen
Tepkiler: BarisBJK

hsnkhr

Üye
Tepki
10
İsim
hasan
@Üye Adı ben 9.1 aldım kahverengi çizgileri çok hoşuma gitti fakat mavi renk te çok güzel ki fiyat performansına bakarsan 8.1 en mantıklısı
bu arada bisikletlerde orta vites bağlamak için adaptör var istersen 2 yada 3 lü aynakol da takabilirsin

Onur4242

Üye
Tepki
9
İsim
Onur4242
Bisiklet
Specialized
bugun şanslı günüm deyim sanırım bende bu konu hakkında fikir almak için buraya kayıt oldum baya bişeyler paylaşılmış :)