.::katlanabilir DAHON 5 vites::.uygun fiyat!!

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
arkadaşlar bmx alacağım için katlanabilir dahon marka bisikletimi satıyorum....bisikletin biraz bakıma ihtiyacı var pek kullanma fırsatım olamadığı için bakımlarınıda aksattım arka çamurluğun kadroyla birleştiği kısım kırık....birde paslanmalar var fakat uygun fiyata vermeyi düşünüyorum

(link) şimdi bu arkadaş 1375 ytl istemiş ama bu çok temiz benimki bu kadar temiz değil :D ama benimki 5 vites ;)

ayrıca (link) sitesinden ne kadar güzel bisikletler yaptıklarını görebilirsiniz ben kataloğunu indirdim acaba satmayıp adam mı etsem ama bmx heycanı var içimde bmx için satıyorum yoksa tam pikniğe yazlığa götürmelik arabanın arkasına koyup....

resimlere geçelim birde

(link)

(link)

(link)

katlanınca alt ön tarafta (normalde kadronun ortasında saklanan küçük tekerlek :D) olan tekerlek öne geliyor...kadro ile gidonun arasında kalan ve gidonu sabitleyen çubuk ise katlanınca tutacak oluyor....sağ taraftaki pedal ise katlanıp selenin altına giriyor çok güzel yapılmış bi bisiklet....

Scudo

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
pardon doğru söylüyorsun 175 YTL istiyorum...ya bilmiyorum belki bu paradan daha fazla eder bu bisiklet ama daha az ediceğini sanmıyorum açıkcası özel bi bisiklet yani

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
güncel yok mu hiç ilgilenen yaw okulum tatilde yarından itibaren bakımlarını yapacağım....bakın çok beğenirsem bakımlardan sonra satmak istemeyebilirim :p

nikto

Aktif Üye
Tepki
211
artık dahon bende !
saol ahmet...
konu kapatılabilir !

EMRE
(link)