Kasksız başın belasını Semih çeker!.. :(

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Semihcim,büyük geçmiş olsun umarım şu an düzelmişsindir.Ben bu KASK takma konusunda büyük mücadele verdim,bunu herkes bilir.Eleştirenler,karşı çıkanlar,küsenler ama kesinlikle kararımdan yılmadım.Çünkü ekip liderliği ve Doğa Sporculu boyunca edindiğim tecrübeler bunun ne kadar hayati olduğunu bana kanıtladı.Bununla ilgili Gezilerimizde çok deneyimler yaşadık.Son acı deneyimden sonra herkese KASK takmanın ne kadar ÖNEMLİ olduğunu Gezilere takmayıp gelen kimsenin katılamayacağını söyledim.Tekrar söylüyorum,Organizasyon ve Gezilerde katılım fazla olsun diye bu konuyu es geçmek,insan hayatını hiçe saymaktır.Bu tarihten itibaren şunu da söylüyorum,benim gerçekleştirmediğim ama katıldığım Organizasyon ve Gezilerde bu konuda hassasiyet gösterilmemiş ise katılmayı düşünmüyorum.Lütfen hayatımızı ÖNEMSEYELİM KASK takalım;) ......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

KASK: Kaza Anında Seni Korur

• Beğen
Tepkiler: Semih_ÇELİK

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
203
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Geçmiş olsun acil şifalar

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@Semih ÇELİK

Adaşım Geçmiş olsun Kask takmak her zaman gerekli eldiven gözlükde önemli

Okan Can

Üye
Tepki
72
İsim
Okan can
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Diğer
Çok geçmiş olsun.

Tepki
9
Geçmiş olsun.İnşallah bir daha böyle şeyler gelmez başınıza.
Sayenizde bende kask alma işlemimi hızlandırmaya karar verdim.

Bundan 2 yıl önce bende az kalsın böyle bir kaza yapacaktım Allah tan ucuz kurtardım.(50-60 km hızla kaldırıma çarpacaktım nasıl mı?Şöyle ki daha fazla hızlanayım diye başımı eğmiştim tabi dolayısıyle önümü göremiyordum:D Kafamı kaldırdığımda bir de ne göreyim kaldırımın dibindeyim:eek: .Artık ne kadar az hasarla atlatırsam o kadar iyidir dedim ama çok şükür son anda kurtardım)

Aman arkadaşlar dikkat aklımız başımıza hastenede geldikten sonra iş işten geçmiş oluyor..

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Semih bey çok geçmiş olsun diliyorum size... Sizin güncenizden önce okuduğum güncede sürücülerin "hala" kasksız olduklarını görmüş ve şaşırmıştım... Ne büyük tesadüf...

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
valla ilan açılalı ve semih kardeşimiz kaza yapalı 1sene olmuş:D
ilan hortlatılmış ama yinede geçmiş olsun semih arkadaşım;)

m6rk

Daimi Üye
Tepki
167
@balilias

Semih bir teşekkür mesajı atarak konuyu hortlatmış.. Fakat bu sayede bir kişi bile kask takmaya başlasa kardır. O yüzden Semih'e geçmiş olsun, kask kullanmayanlara da 'aman çok geç olmasın'...