Kask marka kask

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
Herhalde bu aygazın tüpe tursilin deterjana termosun termosa özellikli kaplara selpakın kağıt mendile atari markasının oyunlara jeep markasının suv araçlara mobiletin motosiklete viledanın temizlik aparatına genel isim olması gibi isimleşmiş bir marka. Tabi bu en köklü ve en kaliteli olduğunu gösteriyor. Çok da pahalı kasklar.

Kullanan var mı?

Scudo
D

Domestik

Misafir
M beden Giro Savant kafama olmayınca, yaptığım çok detaylı araştırmalar sonucunda L beden Kask Mojito almaya karar verdim. Bugün elime ulaştı. Dediğiniz gibi fiyatı biraz uçuk. Gerek görselliği, gerek kafamda hiç yokmuşçasına hafifliği ve kafa şeklime mükemmel uyumuyla sürüş öncesi izlenim olarak benden 10/10 not aldı. Türkiye'de de satışı mevcut ve fiyatı çok çok uygun (benim Merlin'den aldığım fiyata kıyasla tabii); ama, sadece M bedeni getirilmiş. Maalesef kafam M beden kaska büyük geldiği için bu fırsatı değerlendirme şansım olmadı :)

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Ahmet.KOÇ

Türkiye'de mevcut dediğin kask marka m beden mi?

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Ahmet.KOÇ
Yani adam large ını getirmemiş mi

Türkleri küçük beyinli mi sanıyo bu adam. Terbiyesiz

• Beğen
Tepkiler: phoenix48
D

Domestik

Misafir
@ebayusuff haha :) Birçok değişik sitede (hepsiburada.com da dahil) sadece M beden olarak satılıyor. Edindiğim bilgiye göre bunun sebebi ithalatçı firmanın (sanıyorum Accell Bisiklet) M beden Kask Mojito'ları toptan olarak çok ucuza getirtmesiymiş.

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Ahmet.KOÇ

Şaşırmadım yaşadığım bir alışveriş deneyiminden dolayı accellden nefret ediyorum. Bir dahaki bisikletim kesinlikle onların getirdiklerinden olmayacak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kask vertigo c50 project kullanıyorum. Kesinlikle şimdiye kadar kullandığım açık ara en güzel kask. Hafif ve başta inanılmaz stabil duruyor. Kayışları hiç rahatsız etmiyor. En güzel tarafı kayışları elde dikilmiş gerçek deri :D

http://content1.sportpursuit.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x800/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/k/a/kask_vertigo_black_red.jpg

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
L si var mı

Nereden aldın

Kaç kuruş

Deriye özel merakım vardır. Koleksiyonum var deri ürünler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ebayusuff

Bendeki L zaten
Bir arkadaşım yurtdışından getirdiği için 150€, ama sipariş ederek getirtirsen kargosu vergisi vs 700 liraya geliyor

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
Ama hakikaten has hakiki dep deri olmalı.

700 liraya kafayı lifetime kasgolatırım.

Almıyım sağol

chigyy

Üye
Tepki
3
İsim
Cagatay
Bisiklet
Mosso
Bende Prowell F59R model kask var. Performansından oldukça memnunum. Almadan önce biraz araştırma yapmıştım ve fiyat/performans açısından bu kaskı önerdiklerini gördüm. Çeşitli renkleri mevcut. Bendeki rengin resmini gönderiyorum. 100-120 TL arası bir fiyatı var. Belki fiyat size çok gözükebilir ama birçok kasktan daha ucuz ve sonuçta emniyet açısından çok da yabana atılacak bir konu değil. Benim açımdan bu kaskın en güzel yanı kask içerisinde bulunan köpük malzemenin kaplanmış olması. Yani kaskın köpüğü kaplama malzemesinin içerisinde. Diğer kasklarda en sevmediğim yan bu köpük malzemenin görüntüsü ve çok kalın oluşuydu. İstanbul'da bu kasktan satan birkaç mağaza var. Bunlardan biri Gürsel Akay Bisiklet diğeri de İleri Bisiklet. Ben kaskımı İleri Bisiklet'ten aldım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ebayusuff

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
Bende Kask'ın Rapido modeline bakıyordum. Bike24'den gümrüğe takılmadan geliyor. Ancak hakkında pek fazla bir şey duymadığım için sipariş etmedim.

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@VeyselKobal
(link)

sağ tıkla türkçe diline çevir seç ingilizce bilmiyosanız chrome üzerinde

@VeyselKobal

Ashampoo_Snap_2015.05.19_20h53m33s_002_.jpg

@VeyselKobal

@Ahmet.KOÇ

Ashampoo_Snap_2015.05.19_21h19m46s_003_.jpg

buradan iki kask alsam 120 euro üzerinden %18 oranla 24 euro vergi ödeyecegim değil mi? kargo vergi ve kask tutarı toplam: 164 euro yani 475 lira. hesap doğru mu?

paypal hesabım var? taksit yapıyor mu bu site peşin alış fiyatından?

taksit seçeneği görünmüyor. herhalde yok öyle bi şey. tek çekim de alabilirim. ancak yukarıdaki hesaptan emin olmalıyım. yurtdışı amazon kitap alışverişi dışında alışveriş yapmadım.

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@VeyselKobal

Merhaba

Şimdi yukarıdaki siparişi versem ptt adrese getiriyor ve ürünü teslim alırken vergiyi verip alıyoruz değil mi? Yani gümrükle falan uğraşmıyoruz.

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.104
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
abi al Türkiye' den..kask mı yok memlekette? o kadar kullanan insanların canı yok mu?? millet tutturmuş bi marka bi şu bi bu 10 senedir bisiklet kullanıyorum bir kaç sefer kaskım varken kaza geçirdim beni korudu,sizin sölediğnz gibi şekilli mekilli diil ama kullanış önemli olan.Bisiklet extrem bi spor madem canınız bu kadar tatlı binmeyin.DEMİRDEN KORKAN TRENE BİNMEZZ :p:p

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@ebayusuff ked marka kaskların türkiye fiyatı yurtdışından ucuza geliyor. ilginçtir ama bilginize

(link) -> 72 euro

(link) -> 80 euro

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Atacan KSK

Bakacağım teşekkürler.