Kask altındaki bandana

Cem TURKPOWER

Daimi Üye
Tepki
222
Saçı olan arkadaşları bilemem ama benim gibi dazlak elemanlar için kaskın altına bandana şart. Çünkü terin buharlaşmasına izin vermeden hemen bütün vücuduna akıyor ter. Hatta inanın bazen gözlük camlarını silmek zorunda kalıyorum. Geçen gün arkadaş tavsiye etti size de anlatiim. Başörtü satan bir mahazaya giriyorsunuz ve başörtü altına giyilen bonelerden istiyorsunuz. Hem çok ince hem arkadan bağlanıyor. Ben kadıköyden tanesini 1tl den aldım. Her rengi var ve pamuk olduğu için bütün teri alıyor.

Scudo

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Yuzunuze ve gozunuze ter gelmesin isiyorsaniz diger secenek asagidaki GUTR denen urun olabilir. Yaz gunleri icin gayet iyi bir secenek,yagmur kanali gibi calisiyor, yuzunuzun onune ter gelmiyor, kanallar ile yana/arkaya gidiyor ter damlalari.

(link)

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
Ben de yazma takıyorum kask altından. Terle ilgili faydasının dışında kaskımın süngerlerinde sorun çıktığı için kaskın kafama daha iyi oturmasını ve kafamın acımamasını sağlıyor. Ayrıca görüntüsüne de bayılıyorum. Hareket halindeyken ıslaklığını farketmiyorum. durduğumda kafamdan çıkartıyorum. çok sıcaksa da suyun altına tutup öyle takıyorum:) :)

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@Cem TURKPOWERBudur. Ben buna ek olarak kaskın koca deliklerinden gelen güneşten korunmak için kullanıyorum.

Geçen gün arkadaş tavsiye etti size de anlatiim. Başörtü satan bir mahazaya giriyorsunuz ve başörtü altına giyilen bonelerden istiyorsunuz. Hem çok ince hem arkadan bağlanıyor. Ben kadıköyden tanesini 1tl den aldım. Her rengi var ve pamuk olduğu için bütün teri alıyor.

Ve de budur. O kadar pahalı ürünler kullanmaya gerek yok.

Yukarda geçen muhabbete ek olarak, evet ben de bir süre yazma kullandım. Gayet iyi bir malzeme. Hala duruyor evde, annemin eskilerinden biriydi. Daha sonraları aynı tekstilden yapılmış mendiller buldum 2-3 farklı renk aldım. Oldukça ucuzdu.

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Çanak