Karting’de uluslararası heyecan

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

 1. Admin

  Admin Yönetim Kurulu

  Kayıt:
  5 Eylül 2004
  Mesajlar:
  2.033
  Beğeniler:
  3.696
  Seviye:
  Tuzla Karting Pisti’nde gerçekleştirilecek organizasyonda Türkiye’den 13, Bulgaristan’dan 15, Romanya’dan 9, Ukrayna’dan da 3 olmak üzere toplam 40 sporcunun mücadele edeceği bildirildi.

  Güneydoğu Avrupa şampiyonlarını belirleyecek son yarış olması nedeniyle önem taşıyan organizasyonda Türkiye Karting Şampiyonası Mini Kategori yarışmacıları da, gruplarındaki diğer yabancı sürücülerle birlikte start alacaklar.
  Uluslararası Otomobil Federasyonu’nun (FIA) Uluslararası Karting Komisyonu (CIK) tarafından bu yıl ilk kez uygulamaya koyulan ve Dünya’da birçok ülkenin bölgesel anlamda gruplandırıldığı kupa oluşumunda Bulgaristan, Makedonya, Romanya, Ukrayna ve Yunanistan’la birlikte yer alan Türkiye, 2 yıl aradan sonra Güneydoğu Avrupa Karting Kupası’na ev sahipliği yapıyor.
  Sponsorluğunu Coca Cola, Shell, Kent, Sanat Reklam ve Princess Otel’in üstlendiği organizasyonda, yarışmacılar 3 ayrı kategoride yarışırken, Türkiye Karting Şampiyonası mini kategori yarışmacıları da start alarak, ayrı bir genel klasmanda puan alma hakkına sahip olacaklar.
  Yapılacak 2 yarış neticesinde Türkiye ayağının birincilerini ve Güneydoğu Avrupa Karting Kupası şampiyonlarını belirleyecek yarış Tuzla Karting Pisti’nde 980 metre uzunluğundaki parkur üzerinde gerçekleştirilecek.
  Yarışmacılar bugün ve cumartesi günü antrenmanlar ve sıralama turları ile yarışın ön hazırlıklarını tamamlayacak, 26 Eylül Pazar günü saat 11.00 itibariyle ilk yarışın startı verilecek.
  Organizasyonun finiş töreni ise 15.30’da yine Tuzla Karting Pisti’nde gerçekleştirilecek.
   

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_171943.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2017-3-26_12-33-9.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...