Kartal Bike Shop'un farklı ürün göndermesi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
N11 üzerinde de mağazanın sayfasına girdiğiniz de mağaza bilgileri yazıyor. Yasal olarak görünen isim bilmeyen arkadaşlara yardımcı olalım.

• Beğen
Tepkiler: oguzcan.abay
Scudo

mcb

Daimi Üye
Tepki
762
İsim
Murat
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Cyclocross
Böyle giderse N11’den de atılmaları yakındır. Ben de Baradine V Fren Pabuçu sipariş ettim iki tane. Stokta 4 tane var yazmışlar. Anında siparişi onayladılar. 4-5 saat sonra arayıp Baradine 2 tane yok 1 tane var Brakco versek olur mu dediler. Baradine 3 güne ancak gelirmiş. İyi tamam birini yollayın diğerini 3 gün sonra yollayın dedim. Benimle konuşan arkadaş patron onu kabul etmiyor iki ayrı kargo olur iki kargoyu da sen ödersen olur diyor dedi. Peki sen stoğumda var deyip insanları kandırırken, diğer satıcıların da hakkını yerken oluyor mu dedim. Abi haklısın da ben de yeni girdim ne derlerse onu söylüyorum diyor. O zaman patronun arasın dedim. Arayan soran yok. Bugün kargoya vermek zorundalardı N11’in sistemine göre ancak tabii ki kargolamamışlar. N11 de kendilerine ulaşamamış. Gönderseler kim bilir ne göndereceklerdi. Bunlara güvenip ürün alınmaz deyip şikayet ettim ve iptal ettim ürünü. Kargo yapılmadığı için ucuz yırttım. Çok para değildi kaptırsaydım ancak bu kadar ahlaksızca ticaret yapan bir yer para kazanmasın istiyorum. Dolayısıyla yazmak istedim buraya.

Son düzenleme:

Greystone

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
bekir
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
4-5 sefer farklı zamanlarda alışveriş yaptım bana hiç farklı ürün göndermediler şanslıyım o zaman sadece fatura göndermediler

er ai

bozkır gezgini
Tepki
582
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hepsiburada ilanlarında gördüğüm bir bagajın v fren uyumlu olup olmadığını sormak için iletişime geçtim. Uyumlu olduğunu öğrenince tamam sipariş ediyorum şimdi dedim kapattım. 2 dakika geçmedi ilandaki fiyat 20 lira arttı.

Tepki
24
İsim
Ahmet Mert
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçen ben de Hepsiburadadan bu satıcıdan gözlük aldım farklı renk gönderdiler. Bir de arka reflektör aldım o da görseldekinden farklıydı

• Hahaha
Tepkiler: Triban

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.786
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
"Ahlak Dışı Esnaf" damgası vuracaksin bunlarin "kaba etlerine".
Adam gibi esnaf bulmak çok çok bu ülkede, leş kargasi kel akbabalari görüp duyunca sinirlerim bozuluyor.

Tepki
44
İsim
Mustafa Boncuk
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@oguzcan.abay
Daha önceden forumda yine böyle bir mesaj gördüm.Gerçekten çok saçma bir durum anlamıyorum ki dikkat mi etmiyorlar.Bunun firmaya bildirilmesi lazım.

Tepki
70
İsim
Oğuz
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Atala
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa.bnck
Ilk başta satıcı ile aramızda halledelim diye kargo paketini açar açmaz satıcıyı aradım kaba bir şekilde hepsiburadayı ara dedi kapattı hepsiburada dan eksik ürün aksiyonu açtım kabul edildi 1 hafta oldu yollamayınca hepsiburadayı aradim satıcı ile görüsup donus yapicam size dedi kargonuzu bugun cikartacaklarmis dendi tamam dedim eksik olan fatura icin satıciyi aradim kargoyla beraber faturayi yollayin diye bir numara verdi o numaraya isim soyisim islem tutari siparis numarasini mesaj at dedi attim gelen cevap " Google a yaptığınız yorum düzeltilmeden eksik parça çıkışınız yapılmayacaktır. Bilginize sunarım." Şeklinde oldu hepsiburada ile iletisimlerim devam ediyor.

Son düzenleme:

Tolga Özdemir

Gereksiz Üye
Tepki
2.090
İsim
Tolga Özdemir
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Direkten döndüğüm firma.Bende bisikleti aldıktan sonra aksesuarları internetten topladım.Bu firma çoğu üründe diğer firmalardan 5 -10 tl ucuz.Sırf sürat kargo ile çalışıyorlar diye sipariş vermekten vazgeçmiştim. İyi ki de vazgeçmişim.

Tepki
44
İsim
Mustafa Boncuk
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bırakın bu firmayo almayın gitsin.Müşteriye nasıl davranacaklarını biliyorlar demek ki.Gerçekten bu kadar sorumsuzluk olmaz.Zaten kartal bike shop dediğiniz küçücük bir dükkan.Daha iyi var size önerim özceylan bisikletten alışveriş yapın.Gerçekten çok iiy esnaflar.

runaway60

Aktif Üye
Tepki
117
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Tolga Özdemir
sürat kargo ile çalışmaları bile sipariş vermemek için isabetli olmuş. tebrikler

@oguzcan.abay
Terbiyesizliğe bakarmısınız. özür dilemek yerine yorumu silmeden yollamayız demek nedir. geçmiş olsun. umarım kısa sürede çözülür.

e7_

Üye
Tepki
62
İsim
Enes
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
O satıcıya Google üzerinden 1 puan vermeyi unutmayın. Benim 4 ay önce yaptığım yorum şuana kadar 120 küsur kişi tarafından görüntülenmiş. Tahmin ediyorum ki o yorumu gören birileri vazgeçmiştir alışveriş yapmaktan.

Son düzenleme:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sipariş verdiğim kutulu hg53 9 lu zincir yerine kutusuz zincir gönderdiler. Bir daha alışveriş yapmam. Dürüstlük benim için en kıymetli hazinedir.

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.250
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Süper Dede ben başka bir yerden aldım. O gelen de kutusuzdu. Daha ucuza geliyor bu şekilde. Benim tamirci arkadaş var bana bahsetmişti hem kutulu hem kutusu olanından. İkisinin aynı ürün olduğunu soylemisti. Mesela erdoganlar da aynı şekilde satıyor. Asıl soru şu. Kutulu deyip de poşette mi gonderiyor

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.250
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kutulu un fiyatı daha yüksek maliyet olarak. Dolayısıyla daha yüksek fiyat, ama işin çakallık tarafi. Mesajla ben aynı zinciri erdem bisikletten 79 TL ye aldim

Hatta bu firma hakkında o kadar negatif yorum var ki N11 de o yüzden pas geçtim. Ve çoğu firmanın umursamaz olduğunu, yanlış ürün gönderdiğini soyluyor